משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    מחנה אימון בבולגריה - יומן מסע

    לאחר שמונה ימים בבולגריה שבו אמש קבוצת הנוער וקבוצת נערים ב' ארצה לאחר מחנה אימון מוצלח .
    במהלך המחנה רשמו שתי הקבוצות נצחונות על קבוצות בולגריות , התגבשו , ונהנו ממתקן אימונים ברמה הגבוהה ביותר .
    25/08/2015 11:20
    מחנה אימון בבולגריה - יומן מסע (הגדל)

    אמש ( שני ) שבו ארצה ממחנה אימון בבולגריה קבוצת הנוער , וקבוצת נערים ב'

    לאחר 8 ימים בהם שהו הקבוצות בבית הנבחרות המצויין בסופיה

    חזרו הילדים מגובשים יותר ומוכנים לפתיחת העונה החדשה.

     


    (צילום קבוצתי בשדה התעופה בן גוריון)

     

    קבוצת הנוער בהדרכתם של תמיר לוזון וברוך פיבן רשמו מחנה מוצלח מבחינתם , לאחר שסיימו בתיקו 1-1 עם אלופת בולגריה את השער לזכות הקבוצה כבש עדי ונטורה .

     

     

     

    במשחק אימון נוסף רשמה הקבוצה ניצחון מרשים 4-0 על קבוצת פ.כ סופיה

    כובשי השערים - איתי טקו עומרי שיפמן , ניב יהב ודוד מלכה

    במהלך המשחק הציגה הקבוצה יכולת מצויינת , השחקנים חיברו כמה מהלכי כדורגל מרשימים.

     

     

     

     

    תמיר לוזון מאמן הקבוצה מסכם : " עברנו מחנה אימון מוצלח , הילדים עבדו קשה והתגבשו והשגנו תוצאות טובות למדי

    אנחנו מתקדמים מאימון לאימון וממשחק למשחק , השנה נעמיד קבוצת נוער איכותית"

     

     

    (קבוצת הנוער עובדים קשה ומתקדמים ממשחק למשחק)

     

    אופיר לוזון מנהל מחלקת הנוער : " מחנה אימון ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות. המשחקי אימון היו טובים והשגנו את רוב המטרות שהצבנו לעצמנו. הקבוצה התגבשה ועבדה קשה ותגיע מוכנה למחזור הראשון."

     

     

    גם קבוצת נערים ב' בראשותם של נאור לוזון ומור דוד ,  נהנתה ממחנה אימון מוצלח שבמהלכו רשמה הקבוצה שני ניצחונות על קבוצות מקומיות.

    5-1 על דיט אלופת בולגריה ו- 7-0 על פ.כ סופיה .

     

     

    (קבוצת נערים ב' התקדמות הדרגתית במהלך המחנה)

     

     

    (נערים ב' רשמו שני נצחונות במהלך מחנה האימונים)

     

    הצוות המקצועי של הקבוצה נאור לוזון ומור דוד נראו מרוצים מהמחנה : " סיימנו מחנה אימון ברמה גבוהה עם תוצאות מצויינת , בהתקדמות מבוקרת והדרגתית , נגיע מוכנים למחזור הראשון ."

    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד