משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    משחקי השבת - מחלקת הנוער

    27/08/2015 20:00
    משחקי השבת - מחלקת הנוער (הגדל)

    במהלך סוף השבוע הקרוב תקיימנה כל קבוצות מחלקת הנוער משחקי אימון לקראת עונת המשחקים שבפתח

    קבוצת נערים א' הינה הקבוצה היחידה שתחל את הליגה כבר בשבת הקרובה

     

    קבוצת הנוער - הפועל תל אביב (שבת 10:15 בן דרור , סינטטי)

    קבוצת הנוער בראשותם של תמיר לוזון וברוך פיבן תארח בביתה את הפועל ת"א

    למשחק אימון נוסף לקראת עונת המשחקים 2015/16

    וינסו להמשיך את היכולת הטובה שהציגה הקבוצה במחנה האימונים בבולגריה.

     

    נערים א' - מ.ס אשדוד (שבת 09:00 אשדוד , מכללה) מחזור 1 ליגת נערים א' על

    קבוצת נערים א' תחל את משחקי עונת 2015/16 במשחק חוץ קשה מול היריבה מאשדוד

    הקבוצה של עמי נימני ויונתן שמל תנסה לפתוח את העונה ברגל ימין ולרשום 3 נק' ראשונות למאזנה.

     

    נערים ב' - הפועל תל אביב (שישי 09:00 וולפסון)

    הקבוצה של נאור לוזון ומור דוד אשר הציגה יכולת פושרת במשחקי האימון הראשונים של העונה

    תנסה להמשיך במומנטום החיובי שצברה במהלך מחנה האימונים בבולגריה כאשר ניצחה יריבות חזקות מצמרת הליגה הבולגרית.

     

    נערים ג' - בני יהודה (שבת 12:00 בן דרור , סינטטי)

    קבוצתם של אלי סודאי וגוסטבו נילני אשר חזרה ממחנה אימונים בקיבוץ אפיק תארח בביתה את הני יהודה החזקה

    בקבוצה מרוצים מהתקדמות השחקנים והגיבוש שנוצר במהלך מחנה האימונים.

     

    שאר המשחקים:

     

    ילדים א' - בני יהודה (שבת 10:00 שכונה , סינטטי)

    ילדים א'2 - ראשון לציון מערב (שישי 16:45 סופרלנד)

    ילדים ב' - בני יהודה (שבת 08:20 שכונה , סינטטי)

    ילדים ג' - בני יהודה (שבת 08:30 בן דרור , סינטטי)

    ילדים ג'2 - הפועל הרצליה (שישי 16:30 בן דרור , סינטטי)

    טרום א' - בני יהודה (שבת 10:15 בן דרור , דשא)

     

    בהצלחה למחלקת הנוער!

    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד