משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    משחקי השבת במחלקת הנוער

    18/09/2015 19:30
    משחקי השבת במחלקת הנוער (הגדל)

    נוער - בני יהודה (10:30 בן דרור , סינטטי) מחזור 1

     

    התרגשות רבה נצפתה במתחם האימונים בבן דרור היום בשעות הצהריים המוקדמות כאשר קבוצת הנוער בראשותם של תמיר לוזון וברוך פיבין קיימה את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר מול בני יהודה

     

    הקבוצה תחסר שחקנים רבים - יונתן רוטשילד וגל קאופמן (מורחקים)

    אסף לוי , דן פידריך , עומר כץ  והדר זר (פצועים)

     

    נערים א' - רמת השרון (08:30 רמת השרון , סינטטי) מחזור 3

     

    קבוצת נערים א' תתארח במחזור השלישי בליגת העל נערים א'  אצל רמת השרון

    הקבוצה של עמי נימני רשמה שני נצחונות במחזורי הפתיחה בתוצאה זהה 3-0 על אשדוד ועל ראשון לציון.

     

    במחזור הקרוב תפגוש הקבוצה את רמת השרון שממוקמת במקום החמישי בטבלה ובמאזנה 3 נקודות 6 אפשריות במחזור הראשון הפסידה הקבוצה 2-1 לקריית שמונה ובמחזור השני ניצחה רמת השרון 2-0 את ג'וליס

    לראשות הצוות המקצועי סגל מלא לקראת שבת

     

    נערים ב' - עירוני בת ים (12:30 בן דרור , סינטטי)

     

    קבוצתם של הצוות הותיק שעובד שנה שלישית יחדיו נאור לוזון ומור דוד תפתח את עונת המשחקים הקרובה בשבת מול עירוני בת ים

    בצוות המקצועי מרוצים מההכנה שעשתה הקבוצה גם במחנה האימון בבולגריה וגם במשחקי האימון שקיימה הקבוצה בארץ כאשר ראו התקדמות ממשחק למשחק.

     

    נאור לוזון מאמן הקבוצה - " אנחנו מתרגשים מאוד לקראת העונה החדשה , כמו בכל תחילת עונה אנו רוצים לפתוח את העונה ברגל ימין. יש לנו קבוצה חזקה  השנה ונקווה לעשות עונה טובה"

     

    שאר משחקי האימון :

     

    נערים ג' - הפועל רעננה (08:30 בן דרור , סינטטי)

    ילדים א' - ביתר י-ם (11:00 , בית וגן)

    ילדים א'2 - ביתר כפ"ס (שישי 16:30 בן דרור , סינטטי)

    ילדים ב' - קדימה/צורן (שישי 16:00 קדימה , סינטטי)

    ילדים ג'1 - הפועל רעננה (08:30 רעננה , פארק דרומי)

    ילדים ג'2 - הפועל פרדסיה (שישי 16:30 בן דרור)

    טרום א'1 - הפועל רעננה (08:20 בן דרור , דשא)

    טרום א'2 - הפועל פרדסיה (14:30 מושבה , סינטטי)

    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד