משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    עונה חדשה - משחקי השבת במחלקת הנוער

    9/10/2015 23:30
    עונה חדשה - משחקי השבת במחלקת הנוער (הגדל)
    נערים א' - מכבי נתניה ( שבת 08:30 , בן דרור , סינטטי )

    קבוצת נערים א' אשר רשמה בשבועיים האחרונים שני הפסדים ראשונים העונה , לשתי היריבות מתל אביב
    תנסה לחזור למסלול הנצחונות כאשר תארח בשבת את מכבי נתניה.

    הקבוצה של עמי נימני ויונתן שמל תחסר את גימטי הפצוע

    מנגד היריבה מנתניה מדורגת במקום התשיעי , ובמחזור הקודם סיימה הקבוצה בתוצאת תיקו 1-1 מאכזבת מול נועלת הטבלה ג'וליס

    נערים ב' - עירוני מודיעין ( שבת 08:30 , מודיעין )

    הקבוצה של נאור לוזון ומור דוד תנסה לההמשיך את היכולת הטובה ולצבור עוד שלוש נקודות מול היריבה ממודיעין .
    הקבוצה תחסר את אילי חן הקפטן בשל פציעה.
    נערים ב' ממוקמים במקום הרביעי בטבלה שבמאזנה 7 נקודות.

    נערים ג' - עוצמה חולון (שבת 15:00 חולון)

    אחרי פתיחת עונה מוצלחת עם ניצחון 6-0 בחוץ על חדרה , תצא קבוצת נערים א' לחולון למשחק במסגרת הסיבוב הראשון של גביע המדינה.
    הקבוצה תצא למשחק בסגל מלא ותקווה לעבור את המשוכה מחולון בדרך לשלב הבא.

    קבוצות החטיבה הצעירה פותחות עונה

    קבוצות טרום א' - ילדים א' יפתחו השבת את משחקי העונה החדשה עונת 2015-16
    התרגשות רבה נצפתה אצל קבוצות טרום א' אשר ישחקו לראשונה משחקי שמיניות במסגרת הליגה של ההתאחדות לכדורגל.



    שאר המשחקים -

    ילדים א'  - מטה אשר ( שבת , 11:00 מטה אשר)
    ילדים א'2 - הפועל הוד השרון ( שבת 12:30 הוד השרון)
    ילדים ב' - מכבי הרצליה ( שבת 10:30 בן דרור , סינטטי)
    ילדים ג' - מ.ס נשר ( שבת 08:30 בן דרור , סינטטי)
    ילדים ג'2 - הפועל הוד השרון ( שבת 10:30 הוד השרון)
    טרום א' - ביתר טובורק ( שישי 16:30 בן דרור , סינטטי)
    טרום א'2 - בני יפו ( שבת 14:30 מושבה)

    אנו נעדכן לאורך כל השבת על תוצאות קבוצות המחלקה כאן באתר הרשמי.
    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      ברכות לקבוצות ילדים ג' וילדים ב' על העפלתם לשלב חצי גמר גביע המדינה לאחר ניצחונות על מכבי נתניה והפועל חיפה. הקבוצות תצטרפנה לקבוצות נערים א' וב' אשר ייצגו אותנו בשלבי חצי גמר גביע המדינה. 2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד