משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    משחקי השבת במחלקת הנוער

    ובמוקד קבוצת נערים ב' מתארחת אצל היריבה העירונית לדרבי הראשון לעונה זו.
    קבוצת הנוער תתארח אצל הפועל באר שבע
    וקבוצת ילדים ב' במפגש ראש בראש עם מכבי תל אביב על ראשות הטבלה
    27/11/2015 21:30
    משחקי השבת במחלקת הנוער (הגדל)
    קבוצת הנוער - הפועל באר שבע ( שבת 11:30 איצטדיון וסרמיל)

    קבוצת הנוער ערכה היום ( שישי ) אימון מסכם לקראת המשחק מחר מול הפועל באר שבע בחוץ.
    לסגל הקבוצה שבו בשבוע שעבר מנור סולומון ועומרי לוזון אשר שיחקו עם נבחרת נערים א' במוקדמות אליפות אירופה.

    הקבוצה רוצה לשוב למסלול הניצחונות מול היריבה הקשה מבירת הנגב
    הפועל באר שבע ממוקמת במקום ה-9 בטבלה שבמאזנה 9 נקודות

    נערים א' - בני יהודה ת"א ( שבת 10:30 בן דרור , סינטטי )

    קבוצתם של עמי נימני ויונתן שמל רשמו בשבוע שעבר הפסד 1-0 בחוץ מול מכבי חיפה.
    ובשבת תפגוש הקבוצה את קבוצת בני יהודה ת"א אשר ממוקמת במקום ה-4 בטבלה
    למשחק אשר יקבע לאן פניה של בקבוצה.

    נערים ב' - הפועל פ"ת ( שבת 08:30 סירקין )

    הקבוצה הראשונה שתפגוש את היריבה העירונית היא קבוצת נערים ב' של נאור לוזון ומור דוד
    הקבוצה ממוקמת במקום ה-4 בטבלה ובמאזנה 17 נקודות
    מנגד , הפועל פ"ת ממוקמת במקום ה-9 בטבלה שבמאזנה 8 נקודות

    סיכום משחק נרחב יעלה בשבת . 

    ילדים ב' - מכבי ת"א ( 08:30 שבת בן דרור , סינטטי )

    שתי הקבוצות אשר מובילות בצוותא את טבלת ליגת ילדים ב' שרון מכבי פ"ת ומכבי ת"א תפגשנה בשבת במגרש הסינטטי בבן דרור
    שתי הקבוצות שומרות עד כה על מאזן מושלם של 4 ניצחונות מ-4 משחקים.

    שאר המשחקים : 


    קבוצה

    יריבה

    יום

    שעה

    מגרש

    תוצאה 

    נוער

    הפועל ב"ש

    שבת

    11:00

    וסרמיל

     3-4
    נערים א' בני יהודהשבת10:30סינטטי1-0
    נערים ב'הפועל פ"תשבת08:30סירקין1-0
    נערים ג'רמת השרוןשבת08:30רמת השרון7-2
    ילדים א'מכבי נתניהשבת08:30נתניה0-3
    ילדים א'2הפועל ת"אשבת12:30סינטטי3-2
    ילדים ב'מכבי ת"אשבת08:30סינטטי3-2
    ילדים ג'מכבי ת"אשבת08:30קריית שלום1-18
    ילדים ג'2הפועל ת"אשבת10:00דשא3-9
    טרום א'נשרשבת12:00דשא11-6
    טרום א'2הכח ר"גשבת08:45מושבה6-2



    בהצלחה !!!




    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד