משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    מחלקת הנוער - משחקי השבת

    4/12/2015 22:00
    מחלקת הנוער - משחקי השבת (הגדל)
    קבוצת הנוער - בית"ר ירושלים ( שבת 10:30 בן דרור , סינטטי )

    קבוצת הנוער מעודדת מהעובדה שבית הדין של ההתאחדות לכדורגל פסק על ניצחון טכני של הקבוצה על הפועל באר שבע עקב כך שהקבוצה מבירת הנגב שיתפה שחקן שלא כחוק.

    הקבוצה מוקמת במקום הרביעי  טבלת ליגת העל לנוער לאחר 8 משחקים שבמאזנה 13 נקודות , 9 נקודות פחות ממכבי ת"א מוליכת הטבלה.

    מנגד הקבוצה מהבירה ממוקמת במקום ה-14 רק 4 נקודות מהקו האדום.

    ילדים א' - הפועל פ"ת ( שבת 08:30 בן דרור , סינטטי )

    קבוצת ילדים א' אשר הפסידה בשבת האחרונה 3-0 למכבי נתניה , תפגוש בשבת הקרובה את היריבה העירונית למשחק במסגרת המחזור ה-6 בליגת ילדים א' שרון.

    הקבוצה של אסי הבר וניצן דמארי ממוקמת במקום ה-5 בטבלה עם 10 נקודות מרחק 5 נקודות ממוליכת הטבלה טוברוק.

    מנגד היריבה העירונית הפועל פ"ת ממוקמת במקום ה-13 בטבלה שבמאזנה נקודה אחת בלבד.

    שאר במשחקים :


     קבוצה

     יריבה

    יום

     שעה

    מגרש

    תוצאה 

    כובשים  

    נוער

    ביתר ירושלים

    ש'

    10:30 

    בן דרור 
    2-2תאי בריבו
    אביהו עזר

    נערים א'

    ביתר טוברוק

    ש'

     08:30

    טוברוק
    1-1 אפיק אוטמזגין
     

    נערים ב'
    מ.ס אשדודש'12:45 
    בן דרור 
    1-0 
     

    נערים ג' 
    הפועל רעננה 
    ש' 

    14:30 

    בן דרור 

    4-1

    ליאל עבדה
    מהדי טאהא
    אושר שדיי
    ירין קפלן

    ילדים א' 
    הפועל פ"ת
    ש' 

    08:30 

    בן דרור 
    2-1 אלמוג פינטו

    ילדים א'2

    מכבי יפו 

    ש' 

    09:00 

    נווה גולן 
    4-2
     

     ילדים ב'
    מכבי ברקאי
    ש' 

    10:45 

    קיבוץ ברקאי 
    3-2 
     

    ילדים ג' 
    נס ציונהש' 14:30 
    מושבה 
    5-1
     

    ילדים ג'2
    ביתר ת"א ש' 13:00 
    בן דרור 
    7-5

     

    טרום א'

    מכבי חיפה 

    ש' 

    10:30 

    קצף 

    10-1
     

     

    טרום א'2

    צפרירים חולון 

    ש' 

    10:15 

    חולון 

    9-7
     

     



    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד