משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    עוד שבת של כדורגל - משחקי השבת במחלקת הנוער 19.12

    18/12/2015 00:30
    עוד שבת של כדורגל - משחקי השבת במחלקת הנוער 19.12 (הגדל)
    קבוצת הנוער - מכבי תל אביב ( שבת 11:00 איצטדיון רמלה )

    אחרי פגרת גביע (הקבוצה עלתה אוטומטית) חוזרת קבוצת הדגל של המחלקה למשחקי ליגת העל לנוער , במסגרת המחזור ה-10 תתארח הקבוצה באיצטדיון ברמלה למשחק מול מכבי ת"א.

    מכבי פ"ת ממוקמת במקום ה-6 בטבלה עם 14 נקודות 
    מכבי ת"א ממוקמת במקום ה-4 בטבלה עם 16 נקודות


    נערים ב' - בני יהודה ( שבת 12:45 בן דרור , סינטטי )

    קבוצתם של נאור לוזון ומור דוד תארח את בני יהודה מתחתית טבלת ליגת נערים ב' ארצית דרום
    בקבוצה מקווים להמשיך את היכולת המצויינת מהשבועות האחרונים וזאת לאחר ניצחון 7-1 במחזור האחרון על ראשון לציון.

    טרום א' - הפועל פ"ת ( שבת 12:30 מושבה סינטטי )

    קבוצת טרום א' של דני עציוני ורועי טל יתארחו בשבת אצל ביריבה העירונית הפועל פ"ת לדרבי הראשון לעונה
    הקבוצה מגיעה למשחק לאחר ניצחון מרשים 19-1 על הפועל חדרה
    וינסו לרשום ניצחון גם על היריבה העירונית


     קבוצה

     יריבה

     יום 

     שעה 

     מגרש 

     תוצאה 

     כובשים 

    נוער

    מכבי ת"א
    ש'
    11:00
     
     רמלה
     

     

    נערים ב'

    בני יהודה 
     
    ש'
     
    12:45
     
    סינטטי
     

     

     

    נערים ג' 
    מכבי תל אביב 2 ש'
     
    08:30
     
    סינטטי
     

     

     
    ילדים א'
    מכבי חיפה
     
    ש'
     
    14:20
     
    סינטטי
     

     

     
    ילדים ב'
    מכבי חיפה
     
    א'
     
    16:45
     
    מושבה
     

     

     
    ילדים ג'
    ביתר ירושלים
     
    ש'
     
    10:45
     
    סינטטי
     

     

     
    ילדים ג'2
    מעלה אדומים
     
    ש'
     
    12:30
     
    בן דרור
     

     

     
    טרום א' 
    הפועל פ"ת
     
    ש'
     
    12:30
     
    מושבה
     

     

     
    טרום א'2
    א.ס חולון
     
    ש'
     
    11:00
     
    חולון
     

     

     


    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד