משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    משחקי השבת במחלקת הנוער 25.12

    נערים א' יתארחו ברעננה
    נערים ב' ינסו לחזור למסלול הניצחונות מול הפועל רמת גן
    וקבוצת ילדים ג' יתארחו בהפועל כפ"ס.

    שאר המשחקים בכתבה שלפניכם.
    25/12/2015 23:00
    משחקי השבת במחלקת הנוער 25.12 (הגדל)
    נערים א' - הפועל רעננה ( שבת 08:30 רעננה )

    קבוצת נערים א' של עמי נימני ויונתן שמל תשחק בשבת הזו מול קבוצת הפועל רעננה אשר ממוקמת במרכז הטבלה.
    מכבי פ"ת מגיעה בכושר מצויין למשחק לאחר ניצחון ביתי 5-0 על מ.ס ג'וליס
    בקבוצה רוצים לחבר את הניצחון השלישי ברצף אשר יקרב אותם לעבר החלק העליון של הטבלה.

    נערים ב' - הפועל רמת גן ( שבת 13:00 בן דרור , סינטטי )

    לאחר הביתי המפתיע בשבוע שעבר מול בני יהודה תנסה בשבת קבוצת נערים ב'
    לצבור 3 נקודות מול הפועל רמת גן ,  למשחק בין הרביעית בטבלה לחמישית בטבלה.

    נערים ג' - הפועל עליה כפר סבא ( שבת 09:00 עליה כפ"ס )

    לאחר שעלתה לראשות הטבלה בשבוע שעבר בזכות ניצחון 2-1 דרמטי על מכבי ת"א תנסה לחזור מהמגרש הקשה בכפר סבא עם שלוש נק' נוספות.
    היריבה מכפ"ס ממוקמת במקום ה-6 בטבלה שבמאזנה 13 נקודות.

    שאר המשחקים : 


     קבוצה

     יריבה

     יום 

     שעה 

     מגרש 

     תוצאה 

     כובשים 

    נערים א'
     
    הפועל רעננה
     
    ש' 08:30
    רעננה 2-2
     
    אמית ליבגוט
    עילי חן
     

    נערים ב'

    הפועל רמת גן
     
    ש'
     
    13:00 
    סינטטי
     
    4-0
     
    טל דאון
    תומר בנסנישתי
    ליאל עבדה
    לידור קרני
     

    נערים ג' 
    עליה כפ"סש'
     
    09:00 כפ"ס 0-0
     

     
    ילדים א'
    ביתר טובורק
     
    ש'
     
    11:00 סינטטי
     
    4-1
     
    אלמוג פינטו
    איתי בן חמו
    תומר סבג
    ניב לבנת
     

    ילדים א'2


    ראשון לציון מערב
     
    ש'
     
    09:00
     
    סינטטי
     
    3-2
     

     
    ילדים ב'
    ביתר טובורק
     
    א'
     
    16:45
     
    מושבה
     

     

     
    ילדים ג'
    הפועל כפ"ס
     
    ש'
     
    08:30
     
    כפ"ס איצטדיון
     
    7-1
     

     
    ילדים ג'2
    בני יהודה צפון
     
    ש'
     
    14:00 יהוד 6-4
     

     
    טרום א' 
    הפועל רמת השרון
     
    ש'
     
    08:30
     
    רמת השרון 3-0
     

     
    טרום א'2
    ראשון לציון מערב
     
    ש'
     
    15:00
     
    מושבה
     
    4-4
     

     





    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד