משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    תוצאות השבת במחלקת הנוער 26.12

    26/12/2015 22:10
    תוצאות השבת במחלקת הנוער 26.12 (הגדל)
    נערים א' - הפועל רעננה 2-2

    איזה משחק קיבלנו במגרש ברעננה ! 
    הקבוצה של עמי נימני ויונתן שמל החלה את המשחק עם שער מהיר של אמית ליבגוט
    ואז הגיע המהפך של הפועל רעננה , שכבר בדקה הראשונה של פתיחת המחצית השניה עם שער מהיר בדקה ה-46
    בדקה ה-61 הגיע המהפך של הפועל רעננה כאשר אמיר ברקוביץ' הכניע את אדיר רפאל וקבע 2-1 לרעננה.

    בדקה ה-84 הגיע שער השיויון של איילי חן וקבע את תוצאת המשחק 2-2.

    מכבי פ"ת ממוקמת במקום השלישי בטבלה במרחק 10 נקודות מהמוליכה מכבי ת"א
    במחזור הבא תארח הקבוצה את הפועל עפולה למשחק במסגרת גביע המדינה.

    הרכב מכבי פ"ת : אדיר רפאל , אורי ארצי , עידן וקנין , אמית ליבגוט , בן דייויד , איליי חן , טום צברי , עומרי גינתי , גיא קאופמן , להב חביב ומוחמד סרסור.


    נערים ב' - הפועל רמת גן 4-0

    תצוגת  תכלית של הקבוצה של נאור לוזון ומור דוד מול היריבה אשר לפני המשחק הייתה עוד צמודה לקבוצה מפ"ת.
    שערים של טל דאון , תומר בנבנישתי , ליאל עבדה ולידור קנדרי קבעו את תוצאת המשחק.

    הקבוצה ממוקמת במקום השלישי בטבלה 6 נקודות מהפסגה.
    בשבוע הבא תתארח הקבוצה בירושלים אצל ביתר ירושלים למשחק במסגרת גביע המדינה.

    קבוצת נערים ג' סיימה את משחק החוץ מול עליה כפ"ס בתוצאה 0-0
    קבוצת ילדים ג'2 השיגה ניצחון שני העונה 8-5 על בני יהודה צפון.

    מחר תארח קבוצת ילדים ב' את ביתר טוברוק.
    בשבוע הבא יתקיים מחזור גביע.

    שאר התוצאות :



     קבוצה

     יריבה

     יום 

     שעה 

     מגרש 

     תוצאה 

     כובשים 

    נערים א'
     
    הפועל רעננה
     
    ש' 08:30
    רעננה 2-2
     
    אמית ליבגוט
    עילי חן
     

    נערים ב'

    הפועל רמת גן
     
    ש'
     
    13:00 
    סינטטי
     
    4-0
     
    טל דאון
    תומר בנסנישתי
    ליאל עבדה
    לידור קרני
     

    נערים ג' 
    עליה כפ"סש'
     
    09:00 כפ"ס 0-0
     

     
    ילדים א'
    ביתר טובורק
     
    ש'
     
    11:00 סינטטי
     
    4-1
     
    אלמוג פינטו
    איתי בן חמו
    תומר סבג
    ניב לבנת
     

    ילדים א'2


    ראשון לציון מערב
     
    ש'
     
    09:00
     
    סינטטי
     
    3-2
     

     
    ילדים ב'
    ביתר טובורק
     
    א'
     
    16:45
     
    מושבה
     

     

     
    ילדים ג'
    הפועל כפ"ס
     
    ש'
     
    08:30
     
    כפ"ס איצטדיון
     
    7-1
     

     
    ילדים ג'2
    בני יהודה צפון
     
    ש'
     
    14:00 יהוד 6-4
     

     
    טרום א' 
    הפועל רמת השרון
     
    ש'
     
    08:30
     
    רמת השרון 3-0
     

     
    טרום א'2
    ראשון לציון מערב
     
    ש'
     
    15:00
     
    מושבה
     
    4-4
     

     


    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד