משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    תוצאות השבת במחלקת הנוער 26.12

    26/12/2015 22:10
    תוצאות השבת במחלקת הנוער 26.12 (הגדל)
    נערים א' - הפועל רעננה 2-2

    איזה משחק קיבלנו במגרש ברעננה ! 
    הקבוצה של עמי נימני ויונתן שמל החלה את המשחק עם שער מהיר של אמית ליבגוט
    ואז הגיע המהפך של הפועל רעננה , שכבר בדקה הראשונה של פתיחת המחצית השניה עם שער מהיר בדקה ה-46
    בדקה ה-61 הגיע המהפך של הפועל רעננה כאשר אמיר ברקוביץ' הכניע את אדיר רפאל וקבע 2-1 לרעננה.

    בדקה ה-84 הגיע שער השיויון של איילי חן וקבע את תוצאת המשחק 2-2.

    מכבי פ"ת ממוקמת במקום השלישי בטבלה במרחק 10 נקודות מהמוליכה מכבי ת"א
    במחזור הבא תארח הקבוצה את הפועל עפולה למשחק במסגרת גביע המדינה.

    הרכב מכבי פ"ת : אדיר רפאל , אורי ארצי , עידן וקנין , אמית ליבגוט , בן דייויד , איליי חן , טום צברי , עומרי גינתי , גיא קאופמן , להב חביב ומוחמד סרסור.


    נערים ב' - הפועל רמת גן 4-0

    תצוגת  תכלית של הקבוצה של נאור לוזון ומור דוד מול היריבה אשר לפני המשחק הייתה עוד צמודה לקבוצה מפ"ת.
    שערים של טל דאון , תומר בנבנישתי , ליאל עבדה ולידור קנדרי קבעו את תוצאת המשחק.

    הקבוצה ממוקמת במקום השלישי בטבלה 6 נקודות מהפסגה.
    בשבוע הבא תתארח הקבוצה בירושלים אצל ביתר ירושלים למשחק במסגרת גביע המדינה.

    קבוצת נערים ג' סיימה את משחק החוץ מול עליה כפ"ס בתוצאה 0-0
    קבוצת ילדים ג'2 השיגה ניצחון שני העונה 8-5 על בני יהודה צפון.

    מחר תארח קבוצת ילדים ב' את ביתר טוברוק.
    בשבוע הבא יתקיים מחזור גביע.

    שאר התוצאות :



     קבוצה

     יריבה

     יום 

     שעה 

     מגרש 

     תוצאה 

     כובשים 

    נערים א'
     
    הפועל רעננה
     
    ש' 08:30
    רעננה 2-2
     
    אמית ליבגוט
    עילי חן
     

    נערים ב'

    הפועל רמת גן
     
    ש'
     
    13:00 
    סינטטי
     
    4-0
     
    טל דאון
    תומר בנסנישתי
    ליאל עבדה
    לידור קרני
     

    נערים ג' 
    עליה כפ"סש'
     
    09:00 כפ"ס 0-0
     

     
    ילדים א'
    ביתר טובורק
     
    ש'
     
    11:00 סינטטי
     
    4-1
     
    אלמוג פינטו
    איתי בן חמו
    תומר סבג
    ניב לבנת
     

    ילדים א'2


    ראשון לציון מערב
     
    ש'
     
    09:00
     
    סינטטי
     
    3-2
     

     
    ילדים ב'
    ביתר טובורק
     
    א'
     
    16:45
     
    מושבה
     

     

     
    ילדים ג'
    הפועל כפ"ס
     
    ש'
     
    08:30
     
    כפ"ס איצטדיון
     
    7-1
     

     
    ילדים ג'2
    בני יהודה צפון
     
    ש'
     
    14:00 יהוד 6-4
     

     
    טרום א' 
    הפועל רמת השרון
     
    ש'
     
    08:30
     
    רמת השרון 3-0
     

     
    טרום א'2
    ראשון לציון מערב
     
    ש'
     
    15:00
     
    מושבה
     
    4-4
     

     


    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      ברכות לקבוצות ילדים ג' וילדים ב' על העפלתם לשלב חצי גמר גביע המדינה לאחר ניצחונות על מכבי נתניה והפועל חיפה. הקבוצות תצטרפנה לקבוצות נערים א' וב' אשר ייצגו אותנו בשלבי חצי גמר גביע המדינה. 2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד