משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    משחקי מחלקת הנוער 23.1.16

    קבוצת הנוער שהדהימה בשבוע שעבר את הפועל תא (3-0) תפגוש את מכבי הרצליה מצמרת הליגה השנייה במסגרת סיבוב ד' של גביע המדינה, תמיר לוזון: "מקווה מאוד שעם הדחיפה וההתלהבות מהמשחק האחרון נבוא כמו שצריך ונעלה שלב בגביע". דור גלילי צפוי לערוך הופעת בכורה בקבוצה.
    קבוצת נערים ב' תתארח בקרית שלום למשחק צמרת מול מכבי תא.
    קבוצת הנוער- מכבי הרצליה (שבת 10:30, בית) סיבוב ד' גביע המדינה

    קבוצתו של תמיר לוזון תגיע למשחק לאחר נצחון 3-0 מרשים נגד הפועל ת"א
    הקבוצה תחסר את שלושת שחקני נבחרת הנערים עמרי לוזון, מנור סלומון ומוחמד סרסור (טורניר בינלאומי)
    ואת אסף לוי (פצוע).
    דור גלילי אשר הצטרף השבוע לקבוצה (ממכבי ת"א) צפוי לערוך הופעת בכורה.

    מכבי הרצליה מרשימה בליגה השנייה ומגיעה למשחק לאחר שמונה נצחונות ליגה רצופים וכשהיא ממוקמת במקום השני ובמרחק 3 נקודות בלבד מהמקום הראשון.
    מאמן הקבוצה, תמיר לוזון: " הרצליה קבוצה קשה מאוד. זה שהיא בליגה השנייה לא אומר שיהיו לנו חיים קלים. הם קבוצה מאוד טקטית וממושמעת 
    ויהיה משחק עצבני וקשה. מקווה מאוד שעם הדחיפה וההתלהבות מהמשחק האחרון נגיע כמו שצריך ונעלה שלב בגביע.
    הגביע הוא תמיד המטרה שלנו בכל עונה ונעשה הכל כדי להניף אותו".


    נערים ב- מכבי ת"א (שבת 8:30, קרית שלום) מחזור 15 ארצית דרום.

    קבוצתם של נאור לוזון ומור דויד יפגשו לראשונה העונה את מכבי ת"א (שתי האלופות מהעונה הקודמת בליגות שרון ומרכז) למשחק צמרת מעניין.

    'שפירא' נתניה) מחזור 12 

    נערים ג- מכבי נתניה(שבת 13:00, 'שפירא' נתניה) 

    קבוצתם של אלי סודאי וגוסטבו נילני יגיעו למשחק לאחר שלוש תוצאות תיקו רצופים.
    מאמן הקבוצה, אלי סודאי: "אנחנו קבוצה חזקה ומגובשת, נגיע למשחק מחר ונשחק את הכדורגל הכי טוב שאנחנו יכולים
    ורק כך נחזור לעצמנו".


    ילדים א- מכבי ת"א (שבת 10:20, קרית שלום)
    ילדים א2-עירוני קרית גת(שבת 12:00, קרית גת)
    ילדים ב-הפועל כפר סבא(שבת 8:30, בית)
    ילדים ג-הפועל קרית אונו(שבת 8:30, בית)
    ילדים ג2- רמת אליהו(שבת 15:00,מושבה)
    טרום א- מכבי נתניה(שבת 13:00, בית)
    טרום א2-עירוני בת ים(שבת 8:30 בת ים)
    טרום ב- טורניר חמישיות נגד חבל מודיעין והוד השרון(שבת 10:15 הוד השרון)
    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד