משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    שבת בפתח - משחקי השבת במחלקת הנוער

    קבוצת הנוער תפגוש את ראשון לציון ותרצה לרשום ניצחון חשוב ולהשכיח מעט את הטעם המחר ממשחק הגביע מול מכבי הרצליה
    " אנחנו מגיעים מוכנים למשחק במטרה לחזור ממשחק החוץ הקשה רק עם ניצחון" אמר תמיר לוזון מאמן הקבוצה.
    29/01/2016 19:20
    שבת בפתח - משחקי השבת במחלקת הנוער (הגדל)
    קבוצת הנוער - הפועל ראשון לציון ( שבת 12:00 מגרש אימונים סופרלנד , ראשון לציון )

    קבוצת הנוער מגיעה למשחק מול היריבה מעיר היין לאחר הפסד צורם בגביע למכבי הרצליה מליגת המשנה 
    בפנדלים והרצון העיקרי של הקבוצה הינו לחזור להציג יכולת טובה ולרשום למאזנה 3 נקודות נוספות

    הקבוצה של תמיר לוזון תחסר במשחק הקרוב את הבלם עידן אדנני שיצטרף מחר לסגל הקבוצה הבוגרת לקראת המשחק מול הפועל רעננה.

    בנוסף תחסר הקבוצה את ים ששון , עומר שרעבי ועומרי שיפמן עקב פציעות
    מנגד אסף לוי שסבל מקרע ברצועה הצולבת מתחילת העונה יחזור לסגל הקבוצה.

    ניצחון של הקבוצה מול קבוצת התחתית מראשון יצמיד את הקבוצה דבוקת הצמרת בליגת העל לנוער.

    תמיר לוזון אמר לקראת המשחק : "אנחנו פוגשים קבוצה שפתחה רע מאוד את העונה והתאוששה וכעת נמצאת הקבוצה בתקופה מצויינת כאשר הקבוצה אינה הפסידה בששת משחקיה האחרונים . אבל גם אנחנו נמצאים בתקופה טובה וניצחון מחר ישכיח את ההפסד הצורם וההדחה מהגביע."

    עוד הוסיף המאמן : " אנחנו מגיעים מוכנים למשחק במטרה לחזור ממשחק החוץ הקשה רק עם ניצחון "


    נערים א' - מ.ס אשדוד ( שבת 08:45 בן דרור , סינטטי )

    קבוצת נערים א' חוזרת למעגל המשחקים לאחר פגרה בת שבועיים ימים
    בקבוצה ירצו להמשיך את היכולת המצויינת שהציגה הקבוצה לפני היציאה לפגרה
    כאשר גברה הקבוצה 4-0 על ביתר ירושלים.

    מכבי פ"ת ממוקמת במקום הרביעי בטבלה 10 נקודות פחות ממוליכת הליגה מכבי ת"א
    מ.ס אשדוד ממוקמת במקום ה-9 בטבלה עם 17 נקודות.


    נערים ב' - עירוני בת ים ( שבת 12:30 איצטדיון בת ים )

    קבוצת נערים ב' יוצאת למשחק חוץ מול בת ים אשר ממוקמת במקום הלפני אחרון בטבלת ליגת נערים ב' 
    קבוצתם של נאור לוזון ומור דוד תחסר במשחק הקרוב את גל סופר עקב פציעה ,תומר בנבנישתי ורועי מעוז אשר ישחקו מחר עם קבוצת נערים א' .

    נאור לוזון אמר לקראת המשחק : " אני מקווה שהחבר'ה יגיעו מוכנים ודרוכים מחר ושלא נרגיש איזשהי ירידת מתח, נעשה הכל על מנת למנף את הניצחון משבוע שעבר ולהחזיר  לעצמנו כח ההרתעה "

    שאר המשחקים :

    נוער - הפועל ראשון לציון ( שבת 12:00 ראשון לציון )
    נערים א' - מ.ס אשדוד ( שבת 08:45 בן דרור , סינטטי )
    נערים ב' - עירוני בת ים ( שבת 12:30 איצטדיון בת ים )
    נערים ג' - ביתר טוברוק ( שבת 14:45 מושבה סינטטי )
    ילדים א'  - הפועל חיפה ( שבת 12:30 בן דרור , סינטטי )
    ילדים א'2 - עירוני בת ים ( שבת 10:45 בן דרור , סינטטי )
    ילדים ב' - אחי נצרת ( שבת 11:00 עילוט )
    ילדים ג' - הפועל ראשון לציון ( שבת 09:00 ראשון לציון )
    ילדים ג'2 - מכבי שוהם ( שבת 10:20 שוהם )
    טרום א' - מכבי עמק חפר ( שבת 10:00 עמק חפר )
    טרום א'2 - בני יהוד ( שבת 10:30 בן דרור , דשא )



    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד