משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    לקראת משחקי השבת במחלקת הנוער 06.2

    5/02/2016 20:00
    לקראת משחקי השבת במחלקת הנוער 06.2 (הגדל)
    קבוצת הנוער - בני יהודה ( שבת 11:00 שכונת התקוה )

    קבוצת הנוער יוצאת בשבת למשחק חוץ מול הזהובים משכונת התקווה
    הקבוצה מגיעה לאחר תיקו 1-1 בחוץ מול ראשון לציון ובקבוצה רוצים לחזור למסלול הניצחונות
    לסגל הקבוצה ישוב עידן אדנני שהשתייך לסגל הבוגרים בשבוע האחרון ואף שיחק בניצחון הבוגרים 3-1 על קריית שמונה במסגרת גביע הטוטו

    שתי הקבוצות צמודות זו לזו בטבלה שבמאזנן 22 נקודות כ"א

    תמיר לוזון אמר על המשחק : " אנחנו יוצאים למשחק קשה מול קבוצה עם סגל מצויין ומאמן מצויין , התאמנו קשה לקראת המשחק הזה ואני מקווה מאוד לחזור מהשכונה עם 3 נקודות"


    נערים א' - ראשון לציון ( שבת 09:00 סופרלנד )

    נערים א' אשר סיימה את משחקה בשבוע שעבר בתוצאת תיקו מאופסת תצא למשחק מול קבוצת התחתית מראשון לציון , עוזר מאמן הקבוצה יונתן שמל אשר הגיע למחלקה שלנו השנה מעיר היין נשמע נרגש ואמר : " משחקים כאלה הם תמיד מרגשים , תמיד כיף לשוב למקום שעבדת בו ועדיף לצאת משם עם ניצחון על מנת שההרגשה תהיה טובה גם לאחר המשחק "

    בקבוצה מאוד רוצים לנצח על מנת להידבק לקבוצות הצמרת ולהחזיר את כח ההרתעה שקצת אבד בשבועות האחרונים.

    ראשון לציון מנגד ממוקמת במקום הלפני האחרון בטבלה שבמאזנה 9 נק' בלבד.


    נערים ב' - מכבי חיפה ( שבת 10:30 , בן דרור , סינטטי )

    קבוצתם של נאור לוזון ומור דוד אשר סיימה בשבוע שעבר את משחקה מול עירוני בת ים בתיקו 0-0 מאכזב
    תרצה לשוב למסלול הניצחונות במשחק ביתי מול מכבי חיפה

    נערים ב' ממוקמת במקום הרביעי בטבלה אך מרוחקת ממוליכת הטבלה מכבי ת"א
    הירוקים מהכרמל ממוקמים במקום ה-7 בטבלה שבמאזנם 21 נקודות.


    נערים ג' - בני סכנין ( שבת 12:15 בן דרור , סינטטי )

    קבוצת נערים ג' אשר מגיעה לאחר ניצחון מרשים 3-1 על ביתר טוברוק תרצה להמשיך את רצף הניצחונות במשחק ביתי מול בני סכנין אשר ממוקמת במקום ה-11 בטבלה.

    אלי סודאי מאמן הקבוצה אמר לקראת המשחק : " הקבוצה התאמנה טוב השבוע , אנחנו מגיעים במצב רוח טוב לאחר המשחק הנהדר שלנו בשבת האחרונה , כל מה שנרצה זה לשמור על היכולת הנפלאה שלנו לסיים את השבת עם 3 נקודות נוספות בקופה" .

    שאר המשחקים : 

    ילדים א' - עירוני נשר ( שבת 13:00 איצטדיון נשר )
    ילדים א'2 - א.ס רמת אליהו ( שבת 08:30 רמת אליהו )
    ילדים ב' - הפועל רעננה ( שבת 08:30 בן דרור , סינטטי )
    ילדים ג'2 - ביתר רמת גן ( שבת 12:30 מושבה סינטטי )

    קבוצות ילדים ג' , טרום א' וטרום א'2 בפגרה.
    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד