משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    משחקי השבת במחלקת הנוער - 13.2

    קבוצת הנוער תארח את מ.ס אשדוד
    נערים א' את עירוני ניר רמת השרון
    ונערים ב' יתארחו בבאר שבע אצל הפועל המקומית
    שאר המשחקים בכתבה.
    12/02/2016
    משחקי השבת במחלקת הנוער - 13.2 (הגדל)
    קבוצת הנוער - מ.ס אשדוד ( שבת 10:30 בן דרור , סינטטי )

    קבוצת הנוער אשר התאוששה במהלך השבוע מההפסד 6-1 לבני יהודה תנסה לחזור להציג את היכולת שמאפיינת אותה מתחילת העונה ולנצח בבית את קבוצת מ.ס אשדוד.

    הקבוצה נהנתה מיום חופש היום ובצוות המקצועי מקווים שהשחקנים יגיעו מוכנים למשחק מחק מול מ.ס אשדוד.

    מ.ס אשדוד ממוקמת במקום ה-14 בטבלה 3 נקודות מעל הקו האדום.

    תמיר לוזון לקראת המשחק : " כולנו רוצים לחזור לנצח לאחר המשחק הלא טוב שלנו בשבוע שעבר מול בני יהודה.
    מ.ס אשדוד , למרות מיקומה בטבלה , היא קבוצה מאומנת וטובה , נעשה כל שביכולתנו על מנת לסיים את השבת עם 3 נק' נוספות בטבלה."


    נערים א' - עירוני ניר רמת השרון ( שבת 13:00 בן דרור , סינטטי )

    קבוצת נערים א' בראשותם של עמי נימני ויונתן שמל תארח בשבת הקרובה את רמת השרון למשחק מול נועלת הטבלה
    הקבוצה התארחה באמצע השבוע בסכנין למשחק במסגרת המחזור הקודם וזכתה בניצחון 2-0 מצמד שערים של אמית ליבגוט.

    הצוות המקצועי מרוצה מהיכולת שהקבוצה מראה בשבועות האחרונים והמשחק מול רמת השרון מהווה אפשרות מצויינת להמשיך ברצף הניצחונות.


    נערים ב' - הפועל באר שבע ( שבת 15:00 באר שבע )

    הקבוצה של נאור לוזון ומור דוד אשר ממוקמת במקום השלישי בטבלה תתארח בבאר שבע .
    בסיבוב הקודם ניצחו המכבים 1-0 משער של איליי חן . ובקבוצה ירצו להמשיך את המומנטום החיובי שהם מציגים בשבועות האחרונים .

    נאור לוזון מאמן הקבוצה : " לאחר ניצחון בשבוע שעבר על מכבי חיפה אנחנו רוצים להמשיך לנצח ולהדבק כמה שיותר לקבוצות שמעלינו בטבלה"

    שאר המשחקים : 

    נערים ג' - עמק חפר ( ראשון 20:00 בת חפר )
    ילדים א' - מטה אשר ( שבת 15:00 מושבה )
    ילדים א'2 - גדנע ת"א ( שבת 08:30 בן דרור , סינטטי)
    ילדים ב' - מעגן מיכאל ( שישי 15:00 מעגן מיכאל )
    ילדים ג' - הפועל רמת גן ( שבת 10:45 רמת גן )
    ילדים ג'2 - גדנע ת"א ( שבת 10:00 יפו )
    טרום א' - ביתר טוברוק ( שבת 16:15 טוברוק )
    טרום א'2 - בני יפו ( שבת 08:40 יפו )
    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד