משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    משחקי השבת במחלקת הנוער 05.3

    מחזור גביע לפנינו ..
    קבוצות נערים ג' , ילדים א' וטרום א' ינסו להעפיל שלב נוסף בגביע המגדינה.
    קבוצת נערים ב' רשמה הפסד חוץ 2-1 מול ביתר ירושלים במסגרת גביע המדינה.
    קבוצות ילדים א'2 , ילדים ג'2 ישחקו משחקי השלמה במסגרת הליגה.
    4/03/2016 20:30
    משחקי השבת במחלקת הנוער 05.3 (הגדל)
    נערים ג' - מ.ס אשדוד ( שבת 09:15 אשדוד )

    קבוצת נערים ג' בראשותם של אלי סודאי וגוסטבו נילני יתארחו בשבת אצל מ.ס אשדוד 
    הממוקמת במקום ה-6 בליגת נערים ג' מרכז .

    בשבת האחרונה קבוצות שנתון נערים ג' נהנו מפגרה , שבת לפני כן ניצחה קבוצת נערים ג' שלנו 4-0 את הפועל חיפה
    מנגד רשמה קבוצת מ.ס אשדוד הפסד 3-1 לראשון לציון.


    ילדים א' - אחי נצרת ( שבת 15:30 עילוט )

    לאחר שהדיחה אחי נצרת את קבוצת המשנה של המועדון בסיבוב הקודם תפגוש הקבוצה מחר את הקבוצה של אסי הבר הממוקמת במקום ה-3 בליגת ילדים א' מרכז.

    מנגד אחי נצרת מציגה עונה נהדרת בליגת ילדים א' שרון 2 כאשר הקבוצה ממוקמת במקום הראשון בטבלה עם 15 ניצחונות ב-15 משחקים.

    יש לציין את הבדלי הרמות בין הליגות אך בכל זאת , היריבה מאחי נצרת נראית יריבה עיקשת ומצפה לנו משחק קשה בעילוט.


    טרום א' - עמק חפר ( שבת 08:30 בן סרור סינטטי )

    קבוצת טרום א' בראשותם של דני עציוני ורועי טל תפגוש במסגרת גביע המדינה את עמק חפר אשר משחקת גם היא בליגת טרום א' שרון . הקבוצות כבר נפגשו העונה בליגה והקבוצה מפ"ת רשמה ניצחון מרשים על הקבוצה מעמק חפר.


    שאר המשחקים : 

    ילדים א'2 - בית"ר ת"א/רמלה ( שבת 10:30 בן דרור , סינטטי )
    ילדים ב' - מכבי נתניה ( שלישי 19:00 נתניה )
    ילדים ג'2 - רמת השרון ( ראשון 17:00 רמת השרון )
    טרום ב' - טורניר נגד טוברוק וקריית אונו ( שבת 11:00 קריית אונו )
    טרום ג' - טורניר נגד ביתר ירושלים והפועל ת"א ( שבת 09:00 וולפסון ת"א )

    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      ברכות לקבוצות ילדים ג' וילדים ב' על העפלתם לשלב חצי גמר גביע המדינה לאחר ניצחונות על מכבי נתניה והפועל חיפה. הקבוצות תצטרפנה לקבוצות נערים א' וב' אשר ייצגו אותנו בשלבי חצי גמר גביע המדינה. 2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד