משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    משחקי השבת במחלקת הנוער - 12.3

    קבוצת הנוער תתארח בנס ציונה למשחק מול האחרונה בטבלה
    נערים ג' יארחו את רמת השרון
    וילדים א' יתארחו בקריית שמונה
    שאר המשחקים בכתבה שלפניכם.
    משחקי השבת במחלקת הנוער - 12.3 (הגדל)
    קבוצת הנוער - סקציה נס ציונה ( שבת 11:00 נס ציונה )

    קבוצת הנוער חוזרת למעגל המשחקים לאחר ששבוע שעבר נהנתה הקבוצה מפגרה עקב מחזור הגביע אשר שוחק בשבת.
    במהלך השבועיים ה אחרונים ניתחו השחקנים של תמיר לוזון קטעים ממשחקים שלהם באופן עצמאי על מנת ללמוד לעומק את רזי המשחק.

    הקבוצה תתארח בנס ציונה במטרה לחזור משם עם 3 נקודות חשובות.
    תמיר לוזון : " נס ציונה אומנם ממוקמת במקום האחרון בטבלה אבל זאת קבוצה טובה ומאומנת אשר יכולה לקחת נקודות מכל קבוצה בליגה בעיקר בבית שלה , אנחנו נגיע מוכנים למשחק על מנת לא לתת לזה לקרות."

    בסיבוב הקודם ניצחה קבוצת הנוער 4-0 .

    נערים ג' - רמת השרון ( שבת 13:30 בן דרור סינטטי )

    הקבוצה אשר מציגה את הכדורגל הטוב ביותר במחלקה בזמן האחרון היא ללא ספק קבוצת נערים ג' של אלי סודאי וגוסטבו נילני , בשבת תארח הקבוצה את רמת השרון הממוקמת במקום האחרון בטבלה.

    במהלך השבוע הקבוצה רשמה הפסד אכזרי 5-4 בפנדלים למ.ס אשדוד במסגרת גביע המדינה לאחר תיקו 2-2 במהלך 120 דקות. בקבוצה ירצו להתאושש על חשבון היריבה מרמת השרון המסתמנת כקבוצה החלשה בליגה.


    ילדים א' - קריית שמונה ( שבת 12:40 כפר בלום )

    קבוצת ילדים א' של אסי הבר וניצן דמארי יתארחו אצל היריבה הצפונית מקריית שמונה .
    ילדים א' מגיעים לאחר 3 ניצחונות רצופים וירצו להמשיך את המומנטום החיובי שבו נמצאת הקבוצה.
    בשבוע שעבר ניצחה הקבוצה 1-0 באחי נצרת במסגרת גבי המדינה ובך רשמה העפלה לשלב רבע גמר גביע המדינה.


    שאר המשחקים : 

    ילדים א'2 - ביתר רמת גן ( שבת 11:00 בן דרור סינטטי )
    ילדים ב' - מטה אשר ( שבת 11:00 עין המפרץ )
    ילדים ג' - מכבי תל אביב ( שבת 10:10 הדר יוסף )
    ילדים ג'2 - צפרירים חולון ( שבת 09:30 חולון )
    טרום א' - הפועל חיפה ( שבת 09:15 בן דרור סינטטי )
    טרום א'2 - הפועל רמת גן ( שבת 12:30 מושבה )
    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד