משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    משחקי הסופ"ש במחלקת הנוער

    כל קבוצות החטיבה הבוגרת תשחקנה מחוץ למתחם בן דרור
    ביום שישי שני משחקי שמיניות במתחם בן דרור
    כל משחקי המחלקה בכתבה.
    14/04/2016 23:50
    משחקי הסופ"ש במחלקת הנוער (הגדל)
    קבוצת הנוער - ביתר ירושלים ( שבת 16:00 בית וגן )

    קבוצת הנוער אשר ממוקמת במקום ה-9 בטבלה תצא למשחק חוץ בבית וגן נגד ביתר ירושלים מתחתית הליגה.
    הקבוצה של תמיר לוזון מגיעה למשחק לאחר תיקו 0-0 מול הפועל באר שבע בשבוע שעבר
    תאי בריבו חלוץ הקבוצה חזר השבוע לאימונים ובקבוצה יבדקו מחר באימון הבוקר האם השחקן כשיר למשחק הקרוב.

    המשחק הקרוב חשוב מאוד לצוות המקצועי כאשר ניצחון של הקבוצה בבית וגן ירחיק את הקבוצה מהתחתית ויצמיד אותה לחלק העליון של הטבלה.

    תמיר לוזון : " אנחנו מגיעים מעודדים מאוד מהמשחק האחרון מול הפועל באר שבע . נעשה הכל על מנת לחזור מירושלים עם 3 נק' ."


    נערים א' - מ.ס ג'וליס ( ראשון 16:00 ג'וליס )

    קבוצת נערים א' אשר סיימה את משחקה האחרון מול קריית שמונה בתוצאת תיקו 1-1 בחוץ תרצה לסיים את רצף המשחקים הרע אשר פקד את הקבוצה מול מ.ס ג'וליס אשר סוגרת את טבלת ליגת נערים א' על.


    נערים ב' - בני יהודה ( שבת 08:30 שכונת התקוה )

    קבוצת נערים ב' אשר מגיעה למשחק מול בני יהודה לאחר ניצחון 5-1 מרשים על ראשון לציון תרצה להמשיך את רצף המשחקים הנהדר שלה ולרשום ניצחון נוסף גם מול הקבוצה משכונת התקוה

    הקבוצה של נאור לוזון ומור דוד ממוקמת במקום השלישי בטבלה 2 נקודות פחות ממ.ס אשדוד כאשר השאיפה של הקבוצה היא לעבור את הקבוצה מעיר הנמל ורק לאחר מכן להסתכל על מכבי ת"א מוליכת הטבלה.

    מנגד בני יהודה ממוקמת במקום ה-10 והיא מגיעה לאחר ניצחון חוץ מרשים על הפועל באר שבע.


    נערים ג' - מכבי ברקאי ( שבת 11:00 קיבוץ ברקאי )

    קבוצת נערים ג' אשר מרוחקת רק 6 נקודות ממוליכת הטבלה מכבי חיפה תרצה להמשיך לאתגר את המובילה ולהדבק אליה בטבלת ליגת נערים ג' שרון .

    הקבוצה תצא למשחק בקיבוץ ברקאי  מול מכבי ברקאי אשר ממוקמת במקום ה-9 בטבלה.

    בשבוע שעבררשמה הקבוצה של אלי סודאי ניצחון ביתי מול הקבוצה העיקשת של עליה כפ"ס


    שני הנציגות האחרונות שלנו במפעל הגביע (משחקי חצי גמר גביע המדינה יתקיימו ב20.4 בבית הנבחרות בשפיים)
    קבוצות ילדים א' וילדים ב' יתארחו אצל מכבי חיפה וביתר טוברוק.

    וגם דרבי אחד מחכה לנו בסוף השבוע הזה כאשר קבוצת טרום א' של דני עציוני ורועי טל יארחו את הפועל פ"ת ביום שישי 16:30 במתחם בן דרור.

    שאר המשחקים : 

    ילדים א'2 - הפועל ראשון לציון מערב 1-0
    ילדים ג' - ביתר ירושלים ( שבת 09:00 בית וגן )
    ילדים ג'2 - בני יהודה צפון ( שישי 10:30 בן דרור סינטטי )
    טרום א'2 - א.ס חולון ( שבת 14:15 מושבה )
    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      ברכות לקבוצות ילדים ג' וילדים ב' על העפלתם לשלב חצי גמר גביע המדינה לאחר ניצחונות על מכבי נתניה והפועל חיפה. הקבוצות תצטרפנה לקבוצות נערים א' וב' אשר ייצגו אותנו בשלבי חצי גמר גביע המדינה. 2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד