משחקי קבוצת הנוער בשידור חי בפייסבוק

    משחקי השבת במחלקת הנוער - 09.12

    9/12/2016 21:30
    משחקי השבת במחלקת הנוער - 09.12
    משחקי השבת במחלקת הנוער - 09.12
    קבוצת הנוער - הפועל תל אביב ( שבת 10:30 בן דרור , סינטטי )

    קבוצת הנוער שרושמת עונה מצויינת עד כה , תנסה להמשיך להציג את היכולת המצויינת מהמשחקים האחרונים
    כאשר תארח בביתה את בני יהודה מתחתית הטבלה.
    הקבוצה של אורי אוזן ויונתן שמל תחסר את מאור סלומון שעבר להתאמן באופן קבוע עם הקבוצה הבוגרת.
    החניכים של אוזן מגיעים למשחק לאחר תיקו 1-1 בחוץ מול הפועל רעענה.

    מיקוםקבוצהמש'מש' חסריםנצ'תיקוהפ'שע'הפרשנק'
    1מכבי חיפה שמואל908015-221724
    2מכבי פתח תקוה עסיס דוד906216-262020
    3הפועל רעננה רועי905318-10218
    4מכבי תל אביב שחר905225-211617
    5הפועל באר שבע השלושה905138-11316

















    צמרת טבלת ליגת העל לנוער

    נערים א' - בני יהודה ( שבת 08:30 שכונת התקווה )

    קבוצת הנוער שחזרה באמצע השבוע מחיפה עם תיקו 3-3 מול מכבי המקומית
    תארח בשבת הקרובה את בני יהודה אשר ממוקמת במקום ה-6 בטבלהקבוצה של נאור לוזון ממוקמת במקום ה- 3
    בטבלה במרחק 5 נק' מהמוליכה מכבי ת"א

    בצוות המקצועי מעודדים מהקאמבק הנפלא שהקבוצה הציגה ביום שלישי האחרון שחזרה מפיגור של שלושה שערים 
    והצליחה לחלץ נקודה חשובה במאבק בצמרת.

    נערים ב' - ראשון לציון ( שבת 12:45 בן דרור , סינטטי )

    הקבוצה של תמיר לוזון מציגה יכולת מרשימה עד כה וממוקמת במקום ה-1 בטבלה
    בשבת הקרובה תארח הקבוצה את ראשון לציון אשר ממוקמת במקום ה-8 בטבלה

    ילדים ג' וטרום א' - מ.ס אשדוד ( שבת 09:00/11:00 אשדוד  )

    ביום רביעי הקרוב יצאו קבוצות שנתון 2005 ו2006 לטורניר יוקרתי בברצלונה עם קבוצות הצמרת הספרדיות
    ( ברצלונה , ריאל מדריד , מלאגה ועוד...)
    לפני זה יתחממו הקבוצות במשחק חוץ באשדוד מול מ.ס אשדוד

    נאחל לקבוצה בהצלחה בטורניר בברצלונה , תייצגו אותנו בכבוד! 

    שאר המשחקים :

    נוער - הפועל ת"א - שבת 10:30 בן דרור סינטטי
    נערים א' - בני יהודה - שבת 08:30 שכונת התקוה
    נערים ב' - ראשון לציון - שבת 12:45 בן דרור סינטטי
    נערים ג' - מכבי ברקאי - שבת 16:45 מושבה סינטטי
    נערים ג'2 - נחלת יהודה - שבת 08:25 בן דרור סינטטי
    ילדים א' - מעגן מיכאל - שבת 10:45 מעגן מיכאל 
    ילדים ב' - רמת השרון  - שבת 11:45 רמת השרון 
    ילדים ב'2 - גדנע ת"א - שבת 10:00 יפו
    ילדים ג' - מ.ס אשדוד - שבת 11:00 אשדוד
    ילדים ג'2 - ביתר ת"א - שבת 08:30 רמלה
    טרום א' - מ.ס אשדוד - שבת 09:00 אשדוד
    טרום א'2 - הפועל הרצליה - שבת 08:30 הרצליה 
    טרום ג' - טורניר - גדנע ת"א , בני יהודה - שבת 14:30 בן דרור סינטטי

    Ticker
    דלג על Ticker
    • קבוצות מחלקת הנוער - שלבי הגביע

      קבוצות החטיבה הצעירה הוגרלו לסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה ילדים ב' דרום - מכבי הרצליה 2 ילדים ב' צפון - הוד השרון ילדים ג' דרום - מ.ס דרום השרון ילדים ג' צפון - עמישב פ"ת טרום א' דרום - רמת השרון טרום א' צפון - הוד השרון בהצלחה!2/04/2017 20:00

    עבור לתוכן העמוד