לקראת ראשון – מארחים במושבה את בני סכנין

ליגת העל מחזור 5 מכבי פ"ת – בני סכנין
יום ראשון 24/9 בשעה 19:00
איצטדיון המושבה
שופט המשחק: לירן ליאני
23/09/2017 11:00
לקראת ראשון – מארחים במושבה את בני סכנין (הגדל)

מחזור חמישי בליגת העל 2017/2018  ומשחק בית קשה לאחר שבוע של שינויים...

לאחר ההפסד השלישי בשבוע שעבר בחוץ מול הפועל ק"ש אנו פוגשים מחר למשחק בית את בני סכנין, זאת לאחר שבוע של תהפוכות ושינויים שחלו על הקבוצה בעמדת המאמן. לאחר ההפסד האחרון קובי רפואה החליט לעזוב, הקבוצה הודתה לו תקופתו ואיחלה לו המון בהצלחה בהמשך דרכו, יחד עם זאת הקבוצה מיד מינתה את שרון מימר למאמן הקבוצה. למאמן החדש היו שישה ימים בלבד להכיר את השחקנים, לאמן את הקבוצה ולהכין אותה למשחק הבית הקרוב.

המאמן ישב עם הצוות המקצועי והשחקנים מחוץ למגרש ועבד עם השחקנים על המגרש על מנת להכין אותם למשחק הקרוב. למרות כל הרעש מסביב וחילופי המאמנים השחקנים מחוייבים, ועבדו בצורה קשה מאד השבוע באימונים על מנת להגיע מוכנים מחר למושבה כדי לשבור את רצף ההפסדים.

המאמן החדש שרון מימר: " בדרך כלל שקבוצה ושחקנים נמצאים בתקופה פחות טובה אז רוב הדברים שמדברים עליהם ועובדים עליהם זה להמשיך להאמין בעצמם כי אני באמת חושב שיש קבוצה טובה ושחקנים טובים ואם יבואו באנרגיות נכונות אפשר לעשות דברים יפים. מבחינה מקצועית הם לא הפתיעו אותי כי אני מכיר אותם ואני חי את הכדורגל, יש אנרגיות טובות, השחקנים מחוברים ויש חדר הלבשה באמת חזק וזה הבסיס להצלחה".

 

במחזור החמישי אנו פוגשים למשחק בית את בני סכנין שאמנם לא ניצחה בשני המחזורים הקודמים אבל התחילה את העונה עם שני ניצחונות וממוקמת כרגע במקום החמישי בטבלה ותרצה להמשיך את ההתחלה הטובה על חשבוננו גם מחר, אך למשחק מחר קבוצתנו תגיע מוכנה ועם אמונה עצמית שיכולים לנצח ולהתחיל דרך חדשה עם 3 נקודות.

 

מלבד נאור פסר שעדיין אינו כשיר, לזכותו של המאמן שרון מימר עומד סגל מלא. 

 

אנו מקווים שהקהל יגיע לעודד את הקבוצה במשחק הבית החשוב והקשה במושבה על מנת לדחוף אותה קדימה !

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

toto2
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי KAZA פ"ת

2 בני סכנין
3

מכבי ת"א

4 הפועל ת"א

 

5 הפועל כ"ס
6 מכבי נתניה
7

הפועל חדרה

8 מכבי חיפה
9 הפועל חיפה
10 בני סכנין
11 הפועל ק"ש
12 בית"ר ירושלים
13 מ.ס אשדוד

 

14 הפועל ב"ש

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד