לקראת שני – מארחים את בני יהודה

ליגת העל מחזור 9 מכבי פ"ת – בני יהודה
יום שני 30/10 בשעה 21:00
אצטדיון המושבה
שופט המשחק: ארז פפיר
28/10/2017 21:30
לקראת שני – מארחים את בני יהודה (הגדל)

מחזור תשיעי בליגת העל 2017/2018  משחק בית לא פשוט מול בני יהודה הלוחמת

הניצחון האחרון באשקלון החזיר את הצבע ללחיים של שחקני הקבוצה והצפייה היא להמשיך במסלול הניצחונות למרות המכשול הלא פשוט בני יהודה ת"א בבית.

טביעות האצבעות של מאמן הקבוצה שרון מימר כבר מורגשות ונראה שהמערכים הקבוצתיים מתחילים להתאזן וכעת רק נשאר לשמור על רצף של השגת נקודות.

במסיבת העיתונאים שהתקיימה היום לפני המשחק אמר המאמן שרון מימר את הדברים הבאים : "כל משחק כרגע אמור להוביל אותנו קדימה אם ננצח או להשאיר אותנו במקום לא טוב אם לא ננצח, כרגע באמת אנחנו עוסקים בלהביא נקודות אם זה בכח או במח משתדלים שזה יהיה במח אבל גם אם זה בכח זה כרגע בסדר. סך הכל אני מרוצה מאד, כל שבוע אנחנו משתפרים בכל מרכיב במשחק והמרכיב הכי חשוב ששיפרנו זה האמונה כי אני רואה את השחקנים באימונים מאמינים כל אחד בעצמו ובקבוצה וזה המרכיב הכי חשוב אם נמשיך ככה נגיע למקומות טובים".

 

על רקע הניצחון ובכדי ליצור מומנטום חיובי המשיכו הצוות המקצועי והשחקנים לעבוד קשה באימונים שנערכו השבוע כאשר במקביל נעשה ניסיון להכשיר כמה שיותר שחקנים פצועים לטובת הסגל למשחק.

במחזור ה-9 היריבה מנגד בני יהודה ת"א מגיעה פצועה וחבולה לאחר רצף הפסדים ואי השגת נקודות ואם שאיפות להשיג אותן דווקא במושבה. יוסי אבוקסיס מאמן האורחת ידוע כמאמן "לוחמני" והמשחק צפוי להתפתח למאבק גברי ואגרסיבי לא פשוט בין שתי היריבות.

 

מלבד עומר דנינו הפצוע ועידן אדהנני המורחק צפוי לעמוד לרשותו של המאמן שרון מימר סגל מלא, כאשר הפצועים תומאס סיבוק ונאור פסר צפויים להיות כשירים.כמו תמיד אנו מצפים לקהל הנאמן והדוחף שייתן את הרוח הגבית לשחקנים ויהיה שותף להבאת שלושת הנקודות גם הפעם. 

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

4
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי חיפה

6
2 מכבי פ"ת 6
3

בני יהודה

4
4 הפועל ק"ש

4

5 מכבי נתניה 3
6 בית"ר ירושלים 3
7

מ.ס אשדוד

3
8 הפועל ב"ש 3
9 הפועל כ"ס 3
10 מכבי ת"א 1
11 הפועל חיפה 1
12 הפועל חדרה 0
13 הפועל ת"א

0

14 בני סכנין 0

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד