לקראת שני – מארחים במושבה את מכבי תל אביב

ליגת העל מחזור 13 מכבי פ"ת – מכבי ת"א
יום שני 11/12 בשעה 21:00
אצטדיון המושבה
שופט המשחק: זיו אדלר
10/12/2017 09:00
לקראת שני – מארחים במושבה את מכבי תל אביב (הגדל)

מחזור שלוש עשר בליגת העל 2017/2018  ומשחק בית קשה מול מכבי תל אביב שיסגור את הסיבוב הראשון של ליגת העל. שבוע נוסף של משחקי הליגה ומשחק בית ראשון לאחר תקופה שלא שיחקנו במושבה בעקבות השזרוע והקבוצה צריכה להראות שיפור ולהמשיך לצבור נקודות.

 

במסיבת העיתונאים שהתקיימה ביום שישי לפני אימון הקבוצה אמר המאמן שרון מימר את הדברים הבאים: "אנחנו צריכים להיות מרוכזים מאד כדי לא לתת להם אפשרות להבקיע ולעשות את הפעולות המהירות שלנו בהתקפה על מנת להבקיע במשחק הזה. אנחנו לא מאמינים במהפכות אלא בחיזוק נקודתי. זה עוד מוקדם לקבל החלטות אנחנו מדברים מנתחים את הקבוצה ביום יום גם ההנהלה וגם אני ואנחנו מכינים כבר את התוכניות של מה כן צריך לעשות אבל זה דברים שיכולים להשתנות, יש לנו עוד חודש עם הסגל הזה,  ואם נראה לנכון להחליף משהו נקודתי אז נחליף ואם נראה שלא צריך אז לא נחליף. יש חודש עד ינואר לנתח וברגע האמת נעשה מה שצריך לעשות".

 

השבוע הקבוצה המשיכה בנדודים למגרשי אימון אחרים בעקבות שזרוע מגרש האימונים הביתי, אך ההכנה לא השתנתה והמאמן ביחד עם הצוות המקצועי המשיכו לעבוד עם השחקנים על החולשות שלהם על מנת לחזק אותם כדי שיגיעו למשחק ביום שני בצורה הטובה ביותר.

 

במחזור הקרוב אנו פוגשים את קבוצת מכבי תל אביב שבשני המחזורים האחרונים סיימה בתוצאת תיקו מול הפועל חיפה ומ.ס אשדוד, מכבי תל אביב תגיע במטרה לנצח על מנת להמשיך ולהצמד לפסגת טבלת ליגת העל, אך קבוצתנו תגיע מוכנה והשחקנים יעלו לדשא נחושים ומפוקסים על מנת להראות משחק טוב שיניב תוצאה טובה שתביא נקודות נוספות שיצברו לקופת הקבוצה וכן שהסיבוב הראשון בליגת העל ייסגר בנימה אופטימית וטובה לקראת ההמשך.

 

השחקן לירוי צעירי שנפצע לפני כשבועיים עדיין בספק ורק טרם המשחק יהיה ברור האם כשיר לשחק.  שאר השחקנים כשירים ויעמדו לרשותו של המאמן שרון מימר.

 

אנו מקווים שהקהל יגיע לעודד את הקבוצה במשחק הבית הקשה והחשוב, על מנת להראות תמיכה וכדי לדחוף אותה קדימה ! במיוחד שחוזרים הביתה למושבה לאחר תקופה !

 

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

toto2
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי KAZA פ"ת

2 בני סכנין
3

מכבי ת"א

4 הפועל ת"א

 

5 הפועל כ"ס
6 מכבי נתניה
7

הפועל חדרה

8 מכבי חיפה
9 הפועל חיפה
10 בני סכנין
11 הפועל ק"ש
12 בית"ר ירושלים
13 מ.ס אשדוד

 

14 הפועל ב"ש

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד