לקראת ראשון – מארחים במושבה משחק אחרון לעונת 2017/2018

ליגת העל מחזור 32 מכבי פ"ת – מ.ס אשדוד
יום ראשון 6/5 בשעה 20:00
אצטדיון המושבה
שופט המשחק: גיא ברגר
4/05/2018 23:05
לקראת ראשון   – מארחים במושבה משחק אחרון לעונת 2017/2018 (הגדל)

מחזור שלושים ושניים בליגת העל 2017/2018 משחק ביתי אחרון לעונה, משחק חשוב ביותר בעיקר לאחר ההפסד בשבוע שעבר, משחק בו ניצחון חיוני ביותר על מנת לנסות ולהשיג את המקום השביעי בסיומה של העונה.

 

במסיבת העיתונאים שנערכה היום אמר המאמן שרון מימר את הדברים הבאים: "אין ספק שלא שיחקנו כמו שצריך ולא נראינו כמו שצריך, רוצים להיראות יותר טוב, במיוחד בשני המשחקים האחרונים אכזבנו גם ביכולות וגם בתוצאות מבחינתי זה מה שחשוב, לגבי הדברים המשניים שקרו בדרך כלל מי שמכיר אותי, אני מנטרל את רעשי הרקע האלה ולא מתכוון באמת להתעסק בזה, ברמות האלה, לא התעסקי בעבר ולא אתעסק בעתיד ממשיך בדרך שלי, יודע מה אני עושה ומה אני שווה ולא נותן לזה להוציא אותי מהמסלול. יכולים לפגוע בי רק אנשים שבאמת חשובים לי או אנשים שאני קרוב אליהם, מבחינתי כל מי שלא בהגדרה הזאת לא ימשוך אותי לרמות האלה. אני סימנתי את המקום השביעי ברגע שהסתיימה הליגה וסיימנו במקום השביעי , המטרה העיקרית שסימנתי לי ולשחקנים היתה לשמור על המקום השביעי, כרגע פישלנו בשני המשחקים האחרונים, נקווה שבשני המשחקים הקרובים נביא מספיק נקודות כדי שנוכל להשיג את המקום השביעי."

 

ביום ראשון מגיעים למשחק ביתי אחרון לעונה מול מ.ס אשדוד, משחק אשר לכאורה חסר חשיבות, אך עבורנו בעקבות המטרה למקום שביעי המשחק חשוב וניצחון ונקודות חשובות גם כן. מ.ס אשדוד מגיעה לאחר ניצחון מהמחזור האחרון מול הפועל אשקלון, ניצחון אשר למעשה השאיר את היריבה בליגה וקבע את שתי היורדות. קבוצתנו תגיע על מנת להחזיר את הכבוד משני המשחקים האחרונים ועוד מול הקהל הביתי ולכן נגיע נחושים על מנת להשיג את מלוא הנקודות ולסיים את תשעים הדקות עם ניצחון.

 

במשחק יעדרו יוסי בניון הפצוע ולירוי צעירי המוצהב, שאר השחקנים כשירים ועומדים לרשותו של המאמן.

 

אנו מקווים שהקהל הביתי יגיע בפעם האחרונה העונה לעודד את הקבוצה במשחק הבית הקשה והחשוב, על מנת להראות תמיכה וכדי לדחוף אותה קדימה !

 

 

GO מכבי GO

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

3
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי חיפה

6
2 מכבי פ"ת 6
3

בני יהודה

4
4 הפועל ק"ש

4

5 מכבי נתניה 3
6 בית"ר ירושלים 3
7

מ.ס אשדוד

3
8 הפועל ב"ש 3
9 הפועל כ"ס 3
10 מכבי ת"א 1
11 הפועל חיפה 1
12 הפועל חדרה 0
13 הפועל ת"א

0

14 בני סכנין 0

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד