פתיחת עונת 2018/19 מול בית"ר ירושלים

מכבי פתח תקווה – בית"ר ירושלים
ליגת Japanika מחזור 1
יום שני 27/8/18 שעה:20:30
אצטדיון המושבה
שופט המשחק: אלון יפת
26/08/2018 22:25
פתיחת עונת 2018/19 מול בית"ר ירושלים (הגדל)

לאחר שבתום העונה הקודמת, עזבו כמה שחקנים את הקבוצה וכן עמדת המאמן והצוות המקצועי עברה שינויים, בסיס השחקנים נשאר. לעמדת המאמן הוחתם אלישע לוי והוחתמו שחקנים בודדים בלבד, חלקם אף בטרום הגעתו של המאמן. מחר פותחים עונה במושבה, במשחק גדול מול הקבוצה מהבירה  וחשוב לפתוח את העונה בנימה חיובית.

במסיבת העיתונאים שנערכה היום אמר אלישע לוי את הדברים הבאים: "אנחנו עשינו הכנה טובה, אנחנו עובדים כשלושה חודשים, מחנה אימונים טוב, הכנה טובה. באופן כללי אנחנו שמרנו על הסגל שלנו, מועדון צנוע, לא עשינו רכישות גדולות, היחידי שבא בתקופה שלי הוא גידי קאניוק, שמתחיל להיכנס לכושר עכשיו. יש בסיס טוב, שילוב  של שחקנים צעירים שמתאימים לרוח המועדון, שחקנים ותיקים פסר, יוסי, לידור ויש דור ביניים יש לנו בסיס טוב, הקבוצה שלנו לא שלמה, זה לא סוד שמאחורי הקלעים עושים מאמצים מאד גדולים להתחזק נקודתית ב 2-3 שחקנים שמן הסתם ישפיעו על העומק. אבל באופן כללי אנחנו מסתכלים על נכון לעכשיו, אנחנו יודעים מה אנחנו מקבלים מהקבוצה שלנו ויודעים שזה לא מספיק ואנחנו תוך כדי תנועה מקווה שנצליח לשים יד על שחקנים שאנחנו רוצים.

אנחנו באים הביתה, ברור שבית"ר מגיעים עם אנרגיות אחרות, צירפו כמה שחקנים, כולם עברו בבקרה, יש להם לפחות שבעה שחקנים שראינו ושנראה אותם גם מחר, אבל אני רוצה להתמקד במה שאנחנו עשינו עד היום. ראינו אתמול שהליגה זה לא גביע הטוטו, ראינו את התוצאות שהיו במחזור הראשון, מצד אחד באים ומאמינים בהכנה שעשינו וסומכים על מה שעשינו, מצד שני צריך לבוא טוב ומוכן, ליגה זו אטמוספרה אחרת אנחנו נבוא ונעשה הכל כדי להביא נקודות ולעשות תוצאה טובה."

 

מחר מגיעים למשחק ראשון בליגת ג'פניקה, משחק חשוב והקבוצה תעשה הכל על מנת התחיל את העונה בצורה טובה עם תוצאה טובה ונקודות. לאחר שבקיץ עזבו את הקבוצה מחצית מהזרים ועוד כמה שחקנים ישראלים. בעמדות השוערים והבלמים אין שינוי מעונה שעברה. לעמדת המגן השמאלי הגיע גל שיש ולעמדת הקישור צורף השחקן דידייה ברוסו. בנוסף השחקן פאדי זידאן צורף להתקפת הקבוצה. שוב איתנו השחקן גידי קאניוק שחזר לאחר עונה אחת. אך הקבוצה עדיין לא שלמה והצוות המקצועי עומל על מציאת שחקני חיזוק שישדרגו את הקבוצה.

מחר לרשותו של המאמן אלישע לוי יעמדו כל השחקנים.

 

במכירה המוקדמת לאוהדי הקבוצה האורחת נמכרו כל הכרטיסים. ולכן מחר יפתחו קופות למכירת כרטיסים לאוהדי מכבי פתח תקווה בלבד לשערים 1-2.  

 

שתהיה עונה מוצלחת לכולנו !! קדימה מכבי פתח תקווה !

 

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

4
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי חיפה

6
2 מכבי פ"ת 6
3

בני יהודה

4
4 הפועל ק"ש

4

5 מכבי נתניה 3
6 בית"ר ירושלים 3
7

מ.ס אשדוד

3
8 הפועל ב"ש 3
9 הפועל כ"ס 3
10 מכבי ת"א 1
11 הפועל חיפה 1
12 הפועל חדרה 0
13 הפועל ת"א

0

14 בני סכנין 0

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד