מתארחים בסמי עופר מול מכבי חיפה

21/09/2018 15:35
מתארחים בסמי עופר מול מכבי חיפה (הגדל)

מחזור רביעי של ליגת ג'פניקה מגיעה ונוסעים צפונה לחיפה להתארח בסמי עופר לאחר תוצאת התיקו משבוע שעבר והיכולת הלא עקבית, כך שהציפייה ליכולת עקבית יותר על כר הדשא במשחק החוץ הקשה מול מכבי חיפה שמגיעה גם כן לאחר תוצאת תיקו במחזור האחרון.

 

במסיבת העיתונים שנערכה היום אמר המאמן אלישע לוי את הדברים הבאים: "בנוגע למשחק מול חדרה אז נכון תיקו בהחלט משקף, החצי הראשון היה שלהם , הם שלטו יותר בכדור, לא הגיעו ליותר מידי הזדמנויות אבל בהחלט שלטו בכדור, החצי השני היה שלנו לקחנו נקודה, אבל למדנו מהמשחקים ששוחקו שאין משחק קל . זאת אומר שאיפה שאתה חושב שאתה יכול לקחת נקודות אתה יכול להפסיד, סך הכל 5 נקודות סביר, יכולנו להיות במשחק מול בני יהודה עם עוד 2 נקודות אבל גם יכלנו להפסיד אחרי החצי הראשון. בסך הכל הכללי מה שחשוב מבחינתנו זה להשיג יותר יציבות ואנחנו לפני משחקים קשים, כל משחק הוא קשה, מבחן טוב עבורנו להגיע לסמי עופר עם קצב אחר, אווירה אחרת ואני בטוח שהשחקנים שלנו יבואו מוכנים ויעשו כל מה שצריך כדי להראות יותר יציבות וגם לקחת נקודות.

אני חושב שמערך של 3 שבלמים, שיחקנו בחלק הראשון מול חדרה, הגנתית נראינו טוב, התקפית לא נראינו טוב. מערך כזה אנחנו יכולים לשנות תוך כדי כפי שעשינו במשחק, יהיו משחקים שכן נשחק ככה ויהיו משחקים שלא נשחק ככה. אני חושב שהיום קבוצה צריכה לדעת לשחק גם עם 3 בלמים וגם בקו ארבע וגם כמו ששיחקנו במחנה אימון ארבע ארבע שניים יהלום , זאת אומרת שהשחקנים מתורגלים ויכולים לזוז בין מערך למערך, כאשר כל מערך עם הפלוסים שלו זה תלוי בסיטואציה.

 

מחר מגיעים לסמי עופר למשחק חוץ ראשון מחוץ למושבה ועל הקבוצה להראות נחישות ויציבות על מנת להמשיך ואף להגדיל את צבירת הנקודות. המאמן והצוות המקצועי הכינו את הקבוצה בצורה הכי טובה על מנת שהשחקנים יגיעו מחר לבצע את העבודה ולחזור הביתה עם נקודות.
יעדרו מחר מהמשחק מנור סולומון שנפצע לפני כשבועיים, נאור פסר שנפצע במשחק בשבוע שעבר וחביב חביבו שהצטרף לאימוני הקבוצה רק אתמול. שאר השחקנים כשירים ויעמדו לרשותו של המאמן אלישע לוי.

מכירת כרטיסים לאוהדי הקבוצה תתקיים בקופת האצטדיון בעלות 50 ש"ח אחיד ליציע של מכבי פתח תקווה.

 

שתהיה עונה מוצלחת לכולנו !! קדימה מכבי פתח תקווה !

 

 

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

toto2
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי KAZA פ"ת

2 בני סכנין
3

מכבי ת"א

4 הפועל ת"א

 

5 הפועל כ"ס
6 מכבי נתניה
7

הפועל חדרה

8 מכבי חיפה
9 הפועל חיפה
10 בני סכנין
11 הפועל ק"ש
12 בית"ר ירושלים
13 מ.ס אשדוד

 

14 הפועל ב"ש

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד