מארחים במושבה את הפועל חיפה

28/09/2018 17:00
מארחים במושבה את הפועל חיפה (הגדל)

מחזור חמישי של ליגת ג'פניקה מגיע מחר והקבוצה חוזרת למגרש הביתי במושבה על מנת לארח את הפועל חיפה שמגיעה לאחר הפסד במחזור האחרון ותרצה לשנות את המומנטום ולקחת נקודות, אך הקבוצה תגיע מוכנה לאחר ניצחון החוץ משבוע שעבר עם מטרה להמשיך את היכולת.

 

במסיבת העיתונים שנערכה היום אמר המאמן אלישע לוי את הדברים הבאים: "אני חושב שיש לנו פתיחת עונה טובה, באופן כללי מבחינת צבירת הנקודות אנחנו די יציבים והגרף בסדר, אני חושב שמבחינת יכולת יש לנו דקות מאד טובות אבל צריכים להשיג יציבות בתוך המשחקים. אבל באופן כללי אחרי כמה משחקים זה נראה טוב , אנחנו קבוצה מאד התקפית אנחנו מצליחים לכבוש הרבה שערים, מצד שני אנחנו מאד מאוזנים, הדבר היחידי שאנחנו צריכים לתת את הדעת זה יותר יציבות בתוך המשחק, ואני מאמין שאנחנו נשיג זאת בהמשך, יותר התאמות , נמצא את הפורמט התאים והאנשים המתאימים ויהיו לנו יותר דקות טובות. אני חושב שפציעות בכדורגל זה חלק מהמשחק וגם חלק מנחלתנו , אנחנו במשחקים האחרונים היינו חסרים כמה אנשים וידענו להתגבר על זה ולשנות סגנון, חביבו מחר יהיה בסגל, עדיין לא בכושר מלא אבל יהיה בסגל, מנור סולומון חזר רק אתמול ונראה את האימון היום ורק אז נחליט, כל שחקן שחוזר מפציעה צריך זמן ואני מקווה שהוא יתאושש. כל שאר השחקנים עומדים לרשותנו.

 

מחר מגיעים למשחק בית לא קל בכלל ואף קשה ועל הקבוצה להגיע מרוכזת ולהראות יציבות גדולה יותר על המגרש במשך 90 דקות. השאיפה להמשיך את צבירת הנקודות ואת היכולת שמראים השחקנים על כר הדשא מתחילת העונה. השחקן חביב חביבו שהשחרור הבינלאומי שלו הגיע השבוע יכלל בסגל הקבוצה, מלבד עידן אדהנני שעדיין אינו כשיר שאר השחקנים כשירים ויעמדו לרשותו של המאמן אלישע לוי.

מכירת כרטיסים למשחק תחל עם פתיחת קופות האצטדיון בעלות 60 ש"ח אחיד.

 

שתהיה עונה מוצלחת לכולנו !! קדימה מכבי פתח תקווה !

 

 

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

4
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי חיפה

6
2 מכבי פ"ת 6
3

בני יהודה

4
4 הפועל ק"ש

4

5 מכבי נתניה 3
6 בית"ר ירושלים 3
7

מ.ס אשדוד

3
8 הפועל ב"ש 3
9 הפועל כ"ס 3
10 מכבי ת"א 1
11 הפועל חיפה 1
12 הפועל חדרה 0
13 הפועל ת"א

0

14 בני סכנין 0

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד