מתארחים בטרנר מול הפועל באר שבע

הפועל באר שבע - מכבי פתח תקווה
ליגת Japanika מחזור 6
יום שבת 6/10/18 שעה:20:30
אצטדיון טרנר
שופט המשחק: גל לייבוביץ
5/10/2018 20:10
מתארחים בטרנר מול הפועל באר שבע (הגדל)

מחזור שישי של ליגת ג'פניקה מגיע מחר ומשחק חוץ קשה ביותר מצפה לקבוצה מול הפועל באר שבע בטרנר, שאמנם לא פתחה את העונה בצורה טובה אבל תגיע למשחק על מנת לשנות את המצב, אך הקבוצה תגיע דרוכה ומוכנה ועם סגל שחקנים מלא על מנת להמשיך ואף להשתפר ביכולת שהוצגה מתחילת שנה.

 

במסיבת העיתונאים שנערכה היום אמר המאמן אלישע לוי את הדברים הבאים: "אני חושב שבאר שבע זה משחק חוץ הכי קשה שיש בליגה הזאת, זאת באמת אינדיקציה ליכולת שלנו ולגישה שלנו, אנחנו מצדנו נבוא ובאמת נעשה הכל כדי לבוא בגישה טובה ואני מאד מקווה שאחרי נוכל לאמוד את כוחנו ולדעת איפה אנחנו עומדים. אנחנו משתדלים להיות מאד חיובים כל הזמן, אנחנו משתפרים כל הזמן, היכולת טובה, אנחנו כובשים הרבה, ומבחינת ספיגות אנחנו מאד מאוזנים, מניעים כדור בצורה טובה, משחקים כדורגל טוב, אנחנו צריכים להמשיך בזה, זאת אומרת אם נעבור מבחנים ונציג יכולת טובה אחר כך באמת נוכל לאמוד את ההמשך.

 

מחר מגיעים למשחק במגרש לא קל בכלל ומול קבוצה מצויינת שתרצה להראות שיפור מולנו, אך הקבוצה תגיע מוכנה ומפוקסת, השחקנים התכוננו והמשיכו לעמוד קשה השבוע על מנת להמשיך את היכולת הטובה מחינת העונה  ואף להמשיך ולהשתפר כדי להמשיך את צבירת הנקודות. כל השחקנים כשירים ויעמדו לרשותו של המאמן אלישע לוי.

 

מכירת כרטיסים למשחק בקופות אצטדיון טרנר, הסעה לאוהדים שנרשמו תצא ממתחם האימונים.

 

שתהיה עונה מוצלחת לכולנו !! קדימה מכבי פתח תקווה !


המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

33
 

 
 

 

 

טבלת ליגת JAPANIKA
דלג על טבלת ליגת JAPANIKA

טבלת ליגת JAPANIKA

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי ת"א

82
2 מכבי נתניה 53
3 מכבי חיפה 51
4 הפועל ב"ש

49

5 בני יהודה 48
6 הפועל חדרה 36
7

בית"ר ירושלים

40
8

הפועל ת"א

39
9 הפועל רעננה 39
10 הפועל חיפה 37
11 מכבי פ"ת 36
12 הפועל ק"ש 35
13 מ.ס.ע אשדוד

34

14 בני סכנין 27

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד