משחק ביתי מול הקבוצה הצפונית הפועל קרית שמונה

מכבי פתח תקווה – הפועל קרית שמונה
ליגת Japanika מחזור 9
יום שבת 3/11/18 שעה:18:00
אצטדיון המושבה
שופט המשחק: עידן לייבה
2/11/2018 01:50
משחק ביתי מול הקבוצה הצפונית הפועל קרית שמונה (הגדל)

חוזרים למושבה מחר למשחק ביתי חשוב מאד מול הפועל קרית שמונה, במיוחד לאור הצפיפות בטבלה ולאחר ההפסד בתוספת הזמן שבוע שעבר מול הפועל רעננה. הפועל קרית שמונה מגיעים למושבה עם מומנטום טוב ולאחר ניצחון במחזור האחרון, אך קבוצתנו תגיע מוכנה, דרוכה ועם מוטיבציה ענקית על מנת לתת הכל על המגרש כדי להבקיע שערים, לנצח ולהשאיר את הנקודות בבית.

 

במסיבת העיתונאים שנערכה היום אמר המאמן אלישע לוי את הדברים הבאים: "אנחנו באים לא טוב וכל החודש האחרון אנחנו גובה ואנחנו משחקים לא טוב למען האמת, כל משחק הוא אחר ובהתאם לנסיבות אני חושב שאנחנו כל המשחקים האלה ומרים על מחוייבות מאד גדולה, אבל אנחנו בעיקר לוקים במה שקשור לטעיות כאלה ואחרות, לא מייצרים מצבים כמו שייצרנו בתחילת שנה והמשחק שלנו לא שוטף לכן באמת איבדנו גובה וקרדיט, אבל הליגה מאד צפופה ואחד הדברים הבסיסים שהיינו חסרים כמה שחקנים מאד משמעותיים בקבוצה, זה לא מוריד את האחריות מאלה שמשחקים, לאט לאט אנחנו נבוא למצב אחר, זה הכדורגל , אנחנו צריכים לשנות את המומנטום ונשנה אותו.
העובדה שבחודש האחרון לא משחקים טוב וגם איבדנו נקודות, זו האופי של הליגה הזאת, הכל צפוף וקרוב ומי שיודע לעשות ניצחון אחד קופץ קדימה, וכדי לתקן את הבעיות אנחנו צריכים לדעת לקחת אחריות ולדעת מה לעשות ואני מקווה שבמשחק הזה נראה שינויי.

 

מחר מצפה לקבוצה ושחקנים משחק קשה מאד במיוחד לאור המשחקים האחרונים ולאור העובדה שמשחקים מול קבוצה קשה שנמצאת בתקופה טובה ותגיע למושבה על מנת להמשיך את המומנטום, אך המאמן והצוות המקצועי הכין את השחקנים וביצע את השינויים הדרושים על מנת לראות מחר בשאיפה שינויי מהתקופה האחרונה על מנת שנחזור ליצור מצבים ולהבקיע ולשמור את המלוא הנקודות בבית. השחקנים הפצועים מהשבועות האחרונות כשירים, ולכן מלבד השחקן עודד אלקיים שעדיין אינו כשיר ונאור פסר המורחק יעמדו לרשותו של המאמן אלישע לוי רוב השחקנים.

 

מכירת כרטיסים למשחק בקופות האצטדיון לפני המשחק.

 

שתהיה המשך עונה מוצלחת לכולנו !! קדימה מכבי פתח תקווה !

 

 

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

toto2
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי KAZA פ"ת

2 בני סכנין
3

מכבי ת"א

4 הפועל ת"א

 

5 הפועל כ"ס
6 מכבי נתניה
7

הפועל חדרה

8 מכבי חיפה
9 הפועל חיפה
10 בני סכנין
11 הפועל ק"ש
12 בית"ר ירושלים
13 מ.ס אשדוד

 

14 הפועל ב"ש

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד