סיבוב שני יוצא לדרך בטדי

בית"ר ירושלים – מכבי פתח תקווה
ליגת Japanika מחזור 14
יום ראשון 16/12/18 שעה:20:30
אצטדיון טדי
שופט המשחק: דניאל בר נתן
15/12/2018 16:30
סיבוב שני יוצא לדרך בטדי (הגדל)

תחילתו של הסיבוב השני ונוסעים לירושלים להתארח בטדי מול בית"ר ירושלים. לאחר סיבוב ראשון אשר ברובו השיגה הקבוצה תוצאות תיקו השאיפה היא להתחיל את הסיבוב השני בדיוק כפי שהתחיל הסיבוב הראשון אך הפעם להמשיך את הרצף ואת היכולת. משחק קשה מצפה מחר מול קבוצה שניצחה במחזור האחרון ותגיע עם מוטיבציה לפתוח את הסיבוב בצורה הטובה ביותר אך שחקנינו מגיעים מוכנים, דרוכים ועם מוטיבציה גבוהה לחזור הביתה עם שלוש נקודות.

 

המאמן אלישע לוי אמר אתמול במסיבת העיתונאים את הדברים הבאים: "זחיחות בטוח לא תהיה מבית"ר ירושלים. בית"ר ירושלים קבוצה כשרונית וניצחה משחק לא פשוט בחוץ נגד הפועל תל אביב, אנחנו וזה חשוב מאד, אמנם לא ניצחנו אבל היה לנו משחק הרבה יותר טוב באשדוד, ביצענו הרבה הזדמנויות, שיחקנו בטמפו יורת טוב, היכולת היתה מעודדת. צפוי לנו משחק מאד מאד קשה בטדי, כמו לכל קבוצה שמגיעה לשם, אני בטוח בשחקנים שלנו שהם ידעו לבוא ולהמשיך מאותו מקום באופן כללי אנחנו בקו של עלייה, אבל יש מלחמה על כל נקודה כפי שאנחנו רואים בליגה הזו והכל צפוף. אמנם ירדנו 2 מקומות אבל בניצחון אחד אנחנו נראה שזה לצורך עלייה כי הכל מאד צפוף".

 

מחר מצפה לקבוצה משחק מאד קשה בטדי, אמנם בית"ר ירושלים נמצאת מתחת לקו האדום, אך השחקנים והמאמן השתנו מאז המחזור הראשון ובית"ר ירושלים תשאף להתחיל את הסיבוב השני כפי שסיימה את הסיבוב הראשון, אך קבוצתנו תגיע מוכנה ודרוכה על מנת שמחר בסיום התשעים דקות החיוך והנקודות ילוו אותה בדרכה הביתה מירושלים.
השחקן פאדי זידאן עדיין פצוע ויעדר מחר. מלבדו שאר השחקנים כשירים ועומדים לרשותו של המאמן אלישע לוי.

 

אוהדינו מוזמנים להגיע ולדחוף את הקבוצה קדימה באצטדיון טדי. מכירת כרטיסים לאוהדי הקבוצה בקופות האצטדיון לפני המשחק.

 

שתהיה המשך עונה מוצלחת לכולנו !! קדימה מכבי פתח תקווה !

 

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

4
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי חיפה

6
2 מכבי פ"ת 6
3

בני יהודה

4
4 הפועל ק"ש

4

5 מכבי נתניה 3
6 בית"ר ירושלים 3
7

מ.ס אשדוד

3
8 הפועל ב"ש 3
9 הפועל כ"ס 3
10 מכבי ת"א 1
11 הפועל חיפה 1
12 הפועל חדרה 0
13 הפועל ת"א

0

14 בני סכנין 0

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד