פוגשים את בני יהודה למשחק בית במושבה

מכבי פתח תקווה – בני יהודה
ליגת Japanika מחזור 15
יום שלישי 25/12/18 שעה:20:30
אצטדיון המושבה
שופט המשחק: אוהד אסולין
24/12/2018 18:40
פוגשים את בני יהודה למשחק בית במושבה (הגדל)

מחר מגיעים למשחק ביתי במושבה מול בני יהודה, קבוצה אשר כרגע ממוקמת במקום השני בטבלה. הקבוצה שואפת לחזור ליכולת הטבה ולהבקעת שערים, למרות המשחק הקשה שמצפה לה מחר מול הקבוצה העיקשת והטובה בני יהודה על מנת לצלוח את המשחק ולהשיג את מלוא הנקודות האפשריות.

 

המאמן אלישע לוי אמר היום במסיבת העיתונאים את הדברים הבאים: "המשחק האחרון בטדי היה טוב, כל הנקודות והתוצאות תיקו יבואו לידי ביטוי כשאנחנו ננצח, מצפה לנו משחק לא קל אבל אני מאמין שגם לבני יהודה וצריך באמת פחות לדבר וכשננצח נתקדם בטבלה. בוודאי שיש לנו שחקנים מוכשרים קדימה, לידור שעושה את הצעדים חזרה לאחר פציעה וסולומון שהיה פצוע וחוזר, מלבד כשרון בכלל צריך להיות משחק קבוצתי. אנחנו מגיעים להזדמנויות, אבל לאחרונה אנחנו לא כובשים ואנחנו תמיד מנתחים את זה בוידאו וכו'. כדי לכבוש צריך קבלת החלטות טובה וזה לא תמיד אנחנו עושים, דבר נוסף הרבה פעמים צריך להיות יותר קבוצתי ולפרגן יותר ואז אני בטוח שבסופו של דבר נחזור לכבוש, אבל יש תקופות כאלה. תחילת שנה היינו בממוצע של שני שערים למשחק אבל גם הפוך מבחינת ספיגה היינו שני שערים למשחק, צריך למצוא את הבלנס. היום אנחנו פחות או יותר מיוצבים במשחק ההגנה, לא של השחקנים בחולייה האחורית אלא של כולם , כולם מחויבים להגנה. אותו הדבר בהתקפה, כדי להבקיע אנחנו צריכים מחויבות קבוצתית זה לא מספיק לידור, מנור, גידי וחביב אלא צריכים תמיכה של גם האנשים בקו השני".

 

מחר מצפה לנו משחק קשה מול בני יהודה כמו כל המשחקים מולה במיוחד שהם נמצאים בתקופה טובה, אך המאמן והצוות המקצועי הכינו את השחקנים בצורה הטובה ביותר על מנת לנצל את ההזדמנויות באופן טוב יותר ולסיים את המשחק עם שערים ושלוש נקודות חשובות.
השחקן פאדי זידאן עדיין לא חזר לכשירות מלאה והשחקן מוחמד סרסור שנפצע במשחק הגביע יעדר כחמישה שבועות. שאר השחקנים כשירים ועומדים לרשותו של המאמן אלישע לוי.

 

אוהדינו מוזמנים להגיע ולדחוף את הקבוצה קדימה. מכירת כרטיסים בקופות האצטדיון לפני המשחק.

 

שתהיה המשך עונה מוצלחת לכולנו !! קדימה מכבי פתח תקווה !

 

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

toto2
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי KAZA פ"ת

2 בני סכנין
3

מכבי ת"א

4 הפועל ת"א

 

5 הפועל כ"ס
6 מכבי נתניה
7

הפועל חדרה

8 מכבי חיפה
9 הפועל חיפה
10 בני סכנין
11 הפועל ק"ש
12 בית"ר ירושלים
13 מ.ס אשדוד

 

14 הפועל ב"ש

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד