טור דעה - אוהד

21/02/2019 18:45
טור דעה - אוהד (הגדל)

מכבי עוד פינטזה על עלייה לפלייאוף העליון, אלא שמכבי נתניה של יום שבת האחרון הניחה מול פניה של מכבי פ"ת מראה המשקפת את יחסי הכוחות האמיתיים ובכלל את יכולתה של פ"ת בעונה הנוכחית. לא השופט, לא הקוון ולא אף אחד היה אשם. מכבי נתניה של העונה פשוט טובה הרבה יותר!

 הסיפור של המשחק בקצרה: על כר הדשא לאחר שער די מקרי של עומר דנינו, המראה האמיתי של מכבי פ"ת החל להיחשף: חוסר יכולת ליצור משחק לחץ גבוה ובנוסף לחוסר יכולת להגיע למצב של יותר מבעיטה אחת או שתיים בודדות במשך מחצית שלמה.

לעניות דעתי עדיפה בעיטה מ20 מטר בכדי ליצור רתיעה אצל שחקני היריבה ואז יהיה קל יותר למסור. אבל וזה אבל גדול מאוד: מכבי פתח תקווה  ברובה המכריע של העונה פשוט לא מסוגלת להגיע קרוב לשער היריבה. פשוט וקל יותר למסור לרוחבו של המגרש או למסור אחורה והכל כתוצאה ממשחק הלחץ של היריבה.

ועוד מילה: שחקנים שלא מסוגלים להתמודד עם ביקורת וקללות ומאיימים בעקיפין או שולחים אנשים מטעמם על  מהאוהדים השרופים ביותר המלווים את הקבוצה גם במשחקי החוץ - מקומם לא אתנו

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

4
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי חיפה

6
2 מכבי פ"ת 6
3

בני יהודה

4
4 הפועל ק"ש

4

5 מכבי נתניה 3
6 בית"ר ירושלים 3
7

מ.ס אשדוד

3
8 הפועל ב"ש 3
9 הפועל כ"ס 3
10 מכבי ת"א 1
11 הפועל חיפה 1
12 הפועל חדרה 0
13 הפועל ת"א

0

14 בני סכנין 0

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד