תוצאת תיקו במשחק הביתי מול הפועל עפולה

7/02/2020 20:00
תוצאת תיקו במשחק הביתי מול הפועל עפולה (הגדל)

הקבוצה הגיעה למושבה למשחק ביתי מול נועלת הטבלה, הפועל עפולה, משחק בו הקבוצה עדיין לא הראתה את היכולת הטובה שלה, כאשר בסיומו של המשחק חלוקת נקודות לאחר תוצאת תיקו אחת מאכזבת.
המחצית הראשונה נפתחה עם לא הרבה הזדמנויות משני כיווני המגרש, אך לאחר כעשרים דקות הצליחו האורחים להבקיע מתוך הרחבה אחרי השמטה של הכדור ולהעלות ליתרון. עד לסיום המחצית ללא הזדמנויות מסוכנות. המחצית השנייה נפתחת עם חילוף אצל המארחים וניסיונות להגיע אל השער על מנת להשוות. בדקה 83 לאחר נגיעת יד ברחבה השופט מצביע על הנקודה הלבנה ובעיטת עונשין למארחים. דור חוגי ניגש לבעוט מבקיע ומשווה למארחים. עד לסיום ניסיונות של המארחים אך ללא הצלחה. בסיום חלוקת נקודות.

 

מחצית ראשונה:

דקה 23 לאחר התקפה של האורחים על שערו של יוסי גינזבורג, אופק נדיר מצליח להבקיע מתוך הרחבה. 1:0 לאורחים.

המחצית מסתיימת 1:0

 

מחצית שנייה:

דקה 83 התקפה של המארחים, כאשר דודי טוויטו פורץ לרחבה ומרים, אך שחקן האורחים נוגע ביד והשופט מצביע לכיוון הנקודה הלבנה. דור חוגי ניגש לבעוט ומבקיע מבעיטת עונשין ומשווה. 1:1

 

בסיום תיקו 1:1.

 

הרכב: יוסי גינזבורג, דודי טוויטו,  אושר אבו, דניאל פלשר, תומר לוי, דן כדורי (מוחמד סרסור), אלי בבייב (אור אינברום), ארד בר , דור חוגי,  לידור כהן, אוונדרו ברנדאו (ליאל עבדה)

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

toto2
 
 
 

 
 

 

 

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך
דלג על טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

טבלת ליגת הבורסה לניירות ערך

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי KAZA פ"ת

2 בני סכנין
3

מכבי ת"א

4 הפועל ת"א

 

5 הפועל כ"ס
6 מכבי נתניה
7

הפועל חדרה

8 מכבי חיפה
9 הפועל חיפה
10 בני סכנין
11 הפועל ק"ש
12 בית"ר ירושלים
13 מ.ס אשדוד

 

14 הפועל ב"ש

 

לטבלה המלאה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • חנות אוהדים באיצטדיון המושבה

    בכל משחק ביתי תפתח בשער 1 חנות אוהדים עם מרצנדייס של הקבוצה בחנות תוכלו להזמין חולצות משחק רישמיות של הקבוצה צעיפים , כובעים , כובעי צמר , כדורים חתומים ע"י שחקני הקבוצה , קישוטי קיר ועוד...20/12/2016

עבור לתוכן העמוד