לקראת שבת – מארחים את אשקלון בכפר סבא

ליגת העל מחזור 10 מכבי פ"ת – הפועל אשקלון
יום שבת 19/11 בשעה 18:00
איצטדיון לויטה
שופט המשחק: מנשה משיח
18/11/2016 17:30
לקראת שבת  – מארחים את אשקלון בכפר סבא (הגדל)

המחזור ה 10 הגיע לאחר פגרת הנבחרת וכשבועיים מהמשחק האחרון. מאחר והמושבה עוברת שזרוע חורף אנו מארחים את הפועל אשקלון באצטדיון לויטה בכפר סבא. משחק מול קבוצה בעלת הרבה בעיות מצד אחד אך מצד שני בוודאות תגיע להילחם על המגרש. משחק שלא מקלים בחשיבתו ובקושיו.

 

הקבוצה מגיעה למשחק מחר לאחר תוצאת תיקו במחזור הליגה האחרון מול מכבי ת"א, משחק אשר אולי לא הראה כדורגל יפה אך הראה את הנחישות, הרצון והלב של השחקנים על המגרש. משחק קשה מאד שתוצאתו השאירה את הקבוצה במקום השני.
הפועל אשקלון מגיעה למשחק לאחר 4 הפסדים במחזורים האחרונים, כאשר ההפסדים האחרונים היו צורמים במיוחד והקבוצה כרגע ממוקדמת במקום האחרון, למרות כל זאת יהיה משחק קשה.
קבוצתנו תגיע למשחק לאחר שבוע אימונים אינטנסיבי ולאחר הכנה מצויינת מבחינה מקצועית של המאמן והצוות המקצועי. השחקנים יעלו למגרש מוכנים, דרוכים ועם מטרה אחת, לגרוף לקופה 3 נקודות נוספות שימשיכו את הכיוון והמומנטום החיובי.  

 

המאמן קובי רפואה אמר היום לפני האימון: "אנחנו מגיעים אחרי פגרה ורוצים להמשיך את המומנטום החיובי שאנחנו נמצאים בו, אנחנו קבוצה טובה ונצטרך להמשיך ככה ומצפה לנו משחק מאד קשה מחר נגד אשקלון, אנחנו שומעים על כל הבעיות שיש שם אבל אותנו זה לא צריך לעניין, אנחנו צריכים לבוא מרוכזים וחדורי מטרה כדי להשאיר את הנקודות אצלנו".

 

השבוע גל לוי המחלים עדיין אינו כשיר וכן ניראל מחפוד, מעבר לשניהם שאר השחקנים כשירים ועומדים לזכותו של המאמן קובי רפואה לקראת המשחק מחר.

למרות שמשחק הבית משוחק באצטדיון בכפר סבא אנו מקווים שלמשחק מחר יגיע קהל לעודד ולתמוך בקבוצה כדי לדחוף אותה קדימה !

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

33
 

 
 

 

 

טבלת ליגת JAPANIKA
דלג על טבלת ליגת JAPANIKA

טבלת ליגת JAPANIKA

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי ת"א

82
2 מכבי נתניה 53
3 מכבי חיפה 51
4 הפועל ב"ש

49

5 בני יהודה 48
6 הפועל חדרה 36
7

בית"ר ירושלים

40
8

הפועל ת"א

39
9 הפועל רעננה 39
10 הפועל חיפה 37
11 מכבי פ"ת 36
12 הפועל ק"ש 35
13 מ.ס.ע אשדוד

34

14 בני סכנין 27

 

לטבלה המלאה

עבור לתוכן העמוד