לקראת שלישי – מארחים את בני סכנין במושבה

ליגת העל מחזור 17 מכבי פ"ת – בני סכנין
יום שלישי 10/1 בשעה 19:00
איצטדיון המושבה
שופט המשחק: איתן שמואלביץ
9/01/2017 20:55
לקראת שלישי  – מארחים את בני סכנין במושבה (הגדל)

מחזור אמצע שבוע בו מגיעים לאחר ניצחון במחזור האחרון מול הפועל תל אביב וניצחון בשבת בגביע מול מכבי חיפה  וכעת אחרי כל זאת מארחים מחר במושבה את בני סכנין, קבוצה מסוכנת וחזקה הממוקמת כרגע במקום ה 7.

 

לאחר הניצחון במחזור הקודם ובשבוע עמוס בו נערך גם סיבוב בגביע המדינה, הקבוצה מקווה ושואפת להמשיך את המומנטום במשחק והיכולת הטובה על כר הדשא על מנת להמשיך ולהתבסס בחלק העליון של הטבלה. אמנם היו למאמן ולצוות מקצועי יומיים בלבד להכין את הקבוצה למשחק לאחר הניצחון בגביע המדינה בשבת אך ללא ספק הקבוצה תגיע מוכנה ודרוכה למשחק הקשה מול קבוצה טובה ועיקשת.
בני סכנין מגיעה למשחק מחר לאחר מפגש עם הפועל באר שבע במחזור הקודם, מפגש אשר הסתיים בתוצאת בתיקו ללא שערים. שוב קבוצה שמגיעה לאחר מפגש עם האלופה של עונה קודמת שהסתיים בתוצאת תיקו. בכלל בני סכנין מגיעים לאחר רצף של תוצאות תיקו במחזורים האחרון וניצחון אחד מול מכבי חיפה. בני סכנין קבוצה טובה ותגיע למושבה על מנת לנסות "לגנוב" ניצחון במשחק זה.

 

הקבוצה התאמנה ביומיים האחרונים באופן אינטנסיבי כל מנת להגיע מוכנים מחר. השחקנים יצאו היום לאחר האימון המסכם לבית המלון כפר המכביה בו ישהו עד המשחק מחר. כל זאת נועד על מנת שיגיעו למשחק מחר באופן הטוב ביותר על מנת להמשיך ולנצח ולגרוף 3 נקודות נוספות וחשובות.

 

שני שחקני ההגנה קרלוס קוויאר וחגי גולדנברג חזרו להתאמן אך עדיין לא כשירים למשחק מחר. שאר השחקנים כשירי ויעמדו לרשותו של המאמן קובי רפואה לקראת המשחק מחר.

 

ילדי בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים והתיכונים שיגיעו עם חולצה כחולה יכנסו מחר חינם למשחק בשער 2.

מעבר לכך השחקנים מקווים שיגיע קהל למושבה על מנת לעודד ולתמוך בקבוצה כדי לדחוף אותה קדימה במשחק הקשה והחשוב  !

 

היום התקיימה הגרלת גביע המדינה לשלב שמינית הגמר בו הוגרלה הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל תל אביב שצפוי להתקיים בעוד כשבועיים ב 24-25/1/2017.

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

33
 

 
 

 

 

טבלת ליגת JAPANIKA
דלג על טבלת ליגת JAPANIKA

טבלת ליגת JAPANIKA

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי ת"א

82
2 מכבי נתניה 53
3 מכבי חיפה 51
4 הפועל ב"ש

49

5 בני יהודה 48
6 הפועל חדרה 36
7

בית"ר ירושלים

40
8

הפועל ת"א

39
9 הפועל רעננה 39
10 הפועל חיפה 37
11 מכבי פ"ת 36
12 הפועל ק"ש 35
13 מ.ס.ע אשדוד

34

14 בני סכנין 27

 

לטבלה המלאה

עבור לתוכן העמוד