לקראת שבת – מארחים במושבה את בני יהודה

ליגת העל מחזור 20 מכבי פ"ת – בני יהודה
יום שבת 28/1 בשעה 16:00
איצטדיון המושבה
שופט המשחק: גל לייבוביץ
27/01/2017 15:30
לקראת שבת  – מארחים במושבה את בני יהודה (הגדל)

למשחק מחר מול בני יהודה מגיעים לאחר ניצחון בגביע ביום שלישי ותוצאת תיקו מול הפועל באר שבע מהמחזור האחרון. משחק מאתגר וקשה מול קבוצה שנמצאת כרגע בתחתית הטבלה אך ניצחה במחזור האחרון ותגיע למושבה על מנת להילחם במלוא הכוח על כר הדשא.

 

בסיומו של שבוע עמוס הכלל גם משחק שמינית גמר גביע המדינה ביום שלישי תגיע מחר הקבוצה עם המומנטום הטוב שנמשך והקבוצה שואפת להמשיכו. הקבוצה משחקת התקפי ושואפת להמשך הבקעת השערים ביחד עם משחק ההגנה המצוין כדי להמשיך ולהתבסס בצמרת טבלת ליגת העל. למאמן קובי רפואה והצוות המקצועי אמנם היו שלושה ימים להכין את הקבוצה למשחק מחר אך כל זאת לא גרע מההכנה המקצועית והיסודית שעברו השחקנים לקראת המשחק. השחקנים יעלו מחר לכר הדשא נחושים ודרוכים על מנת לרדת בסיום המשחק עם 3 נקודות חשובות להמשך התמודדות בחלק העליון של הטבלה.

בני יהודה מגיעה למשחק מחר לאחר ניצחון מול אשדוד במחזור האחרון, אך עדיין נמצאת בחלקה התחתון של הטבלה, הקבוצה התחזקה לאחרונה בכמה שחקנים ומנסה להתרומם במעלה טבלת ליגת העל וברור שהיא תנסה לעשות הכל על מנת לנסות ו"לגנוב" נקודות מחר.
  

לאחר המשחק ביום שלישי, הגיעה הקבוצה ביום רביעי לספורטן פתח תקווה על מנת להתאושש עם טיפולים שקיבלו במקום. יום חמישי היה חזרה "לעסקים כרגיל" ולהכנות לקראת המשחק החשוב מחר. השחקנים הוכנו בצורה הטובה ביותר הן מבחינה טקטית והן מבחינה מנטלית ויגיעו מוכנים ומרוכזים.

 

השחקן חגי גולדנברג שסובל מפציעה בברכו עדיין אינו כשיר, שחקן נוסף אשר עדיין אינו כשיר הינו קרלוס קוויאר שנפצע במחזור הקודם. שאר השחקנים כשירים ויעמדו לרשותו של המאמן קובי רפואה, כולל השחקן דובב גבאי שחתם השבוע בקבוצה עד לסוף העונה והצטרף לאימוני הקבוצה ביום חמישי.

 

הקבוצה מקווה שלמשחק הבית החשוב ימשיך להגיע קהל רב כפי שהיה במחזור הקודם, על מנת לעודד את הקבוצה ולדחוף אותה קדימה !!

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

33
 

 
 

 

 

טבלת ליגת JAPANIKA
דלג על טבלת ליגת JAPANIKA

טבלת ליגת JAPANIKA

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי ת"א

82
2 מכבי נתניה 53
3 מכבי חיפה 51
4 הפועל ב"ש

49

5 בני יהודה 48
6 הפועל חדרה 36
7

בית"ר ירושלים

40
8

הפועל ת"א

39
9 הפועל רעננה 39
10 הפועל חיפה 37
11 מכבי פ"ת 36
12 הפועל ק"ש 35
13 מ.ס.ע אשדוד

34

14 בני סכנין 27

 

לטבלה המלאה

עבור לתוכן העמוד