לקראת שבת – מתארחים בקרית שמונה

ליגת העל מחזור 21 הפועל קרית שמונה – מכבי פתח תקווה
יום שבת 4/2 בשעה 16:00
איצטדיון קרית שמונה
שופט המשחק: נאאל עודה
3/02/2017 14:45
לקראת שבת  – מתארחים בקרית שמונה (הגדל)

לאחר הניצחון מלפני שבוע על בני יהודה, מגיעים מחר למשחק קשה מול הפועל קרית שמונה אשר נמצאת במקום הרביעי ומהווה מכשול קשה, מאחר נמצאת בתקופה טובה לאחרונה לאחר חילופי המאמנים.

 

המשחק מחר מהווה את פתיחתו של שבוע עמוס ותקופה עם משחקים לא קלים בכלל. הקבוצה מגיעה עם מומנטום טוב בו הקבוצה משחקת טוב ומראה את יכולותיה ההתקפיות על המגרש. הקבוצה נמצאת במקום השלישי בצמוד לממוקמת במקום השני ורוצה להמשיך ולצבור נקודות גם במשחק מחר. המאמן קובי רפואה והצוות המקצועי הכינו את השחקנים לקראת המשחק מחר בצורה הטובה ביותר מבחינה מקצועית, מנטלית וטקטית. השחקנים יגיעו  נחושים ועם מוטיבציה גבוהה על מנת להמשיך את המומנטום הטוב והתוצאות הטובות כדי לחזור הביתה מהצפון עם 3 נקודות חשובות להמשך ההישארות בחלקה העליון של הטבלה.
הפועל קרית שמונה מגיעה למשחק מחר לאחר הפסד להפועל באר שבע משבוע שעבר, אך ניצחון על מכבי חיפה מלפני שבועיים. הקבוצה נמצאת בתקופה טובה וכהוכחה לכך הינה נמצאת במקום הרביעי ובמרחק 5 נקודות בלבד מקבצותינו.

לאחר המשחק ביום שבת קיבלו השחקנים יומיים מנוחה והתחילו את ההכנות לקראת המשחק מחר ביום שלישי. השחקנים הוכנו בצורה הטובה ביותר הן מבחינה טקטית והן מבחינה מנטלית ויגיעו מוכנים ומרוכזים. הקבוצה יצאה צפונה היום ותלון בבית מלון לקראת המשחק מחר.

 

השחקן חגי גולדנברג עדיין לא חזר לאימונים מלאים ולכן עדיין אינו כשיר. בנוסף השחקן נאור פסר שספג כרטיס אדום במשחק הקודם יעדר מהרכב הקבוצה. שאר השחקנים כשירים ויעמדו לרשותו של המאמן קובי רפואה, כולל השחקן לידור כהן שחתם השבוע בקבוצה לשלוש וחצי שנים והצטרף לאימוני הקבוצה ביום שלישי.

 

הקבוצה מוציאה מחר הסעה, בשעה 12:30 ממגרש האימונים, לאוהדיה בעלות סמלית של 20 ₪ לאדם ומקווה שלמשחק החוץ החשוב יגיע קהל, על מנת לעודד את הקבוצה ולדחוף אותה קדימה !!

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

 

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

33
 

 
 

 

 

טבלת ליגת JAPANIKA
דלג על טבלת ליגת JAPANIKA

טבלת ליגת JAPANIKA

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי ת"א

82
2 מכבי נתניה 53
3 מכבי חיפה 51
4 הפועל ב"ש

49

5 בני יהודה 48
6 הפועל חדרה 36
7

בית"ר ירושלים

40
8

הפועל ת"א

39
9 הפועל רעננה 39
10 הפועל חיפה 37
11 מכבי פ"ת 36
12 הפועל ק"ש 35
13 מ.ס.ע אשדוד

34

14 בני סכנין 27

 

לטבלה המלאה

עבור לתוכן העמוד