לקראת ראשון – מתארחים אצל סכנין בדוחא

ליגת העל מחזור 28 פלייאוף עליון בני סכנין – מכבי פ"ת
יום ראשון 2/4 בשעה 19:00
איצטדיון דוחא
שופט המשחק: שלום בן אברהם
1/04/2017 15:45
לקראת ראשון  – מתארחים אצל סכנין בדוחא (הגדל)

הפלייאוף העליון התחיל בהפסד לבית"ר ירושלים במחזור האחרון והפסד שני ברציפות, דבר אשר לא קרה העונה, אך לאחר פגרה ושבועיים והמשחק האחרון הקבוצה מביטה קדימה למחר ואל משחק החוץ הקשה מול בני סכנין בדוחא.

 

הקבוצה עדיין נמצאת במקום השלישי ובפער של 5 נקודות מהממוקמת אחריה ורוצה להבטיח את מקום זה אשר מוביל בסוף העונה לאירופה ולשם כך הצוות המקצועי והשחקנים רוצים להמשיך מחר את היכולת הטובה והתקפית שקיימת בקבוצה מתחילת השנה ולשים מאחוריה את שני ההפסדים האחרונים.
המאמן והצוות המקצועי הכינו את השחקנים לקראת המשחק הקשה מחר לאחר כמה ימי הפוגה בעקבות פגרת הנבחרת. השחקנים יגיעו עם כוחות מחודשים ועם מטרה אחת בלבד לעלות על כר הדשא לשחק התקפי ולחזור הביתה עם 3 נקודות חשובות ביותר על מנת לשמור על הפער.
בני סכנין מגיעים למשחק לאחר הפסד בתחילתו של הפלייאוף למכבי תל אביב וכאשר הם ממוקמים במקום החמישי בטבלה. בני סכנין יגיעו למשחק מחר, במגרשם הביתי, כדי לצאת עם ניצחון אחרי 90 הדקות ויעשו הכל על מנת להשיג זאת.

 

הקבוצה חזרה להתאמן ביום ראשון והמאמן והצוות המקצועי דאג להכין את הקבוצה בצורה הטובה ביותר. במהלך השבוע התקיים יום המעשים הטובים בו נטלו חלק כל השחקנים. הקבוצה בשיתוף עמותת "כן אנחנו יכולים" התארחו בבית הספר היסודי בבת ים על מנת לצבוע משחקי רצפה ופעילות לגנים מיוחדים.

 

לאחר תקופה קצרה בה לא היו כל השחקנים כשירים, השבוע כל השחקנים כשירים ועומדים לרשותו של המאמן קובי רפואה.

 

הקבוצה מקווה שלמשחק החוץ הקשה יגיע קהל רב על מנת לתמוך בקבוצה, לעודד ולדחוף  אותה קדימה במשחק הקשה שעומד לפניה!!  הקבוצה מוציאה הסעה לסכנין על מנת לאפשר לכמה שיותר אוהדים להגיע !

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

 

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

33
 

 
 

 

 

טבלת ליגת JAPANIKA
דלג על טבלת ליגת JAPANIKA

טבלת ליגת JAPANIKA

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי ת"א

82
2 מכבי נתניה 53
3 מכבי חיפה 51
4 הפועל ב"ש

49

5 בני יהודה 48
6 הפועל חדרה 36
7

בית"ר ירושלים

40
8

הפועל ת"א

39
9 הפועל רעננה 39
10 הפועל חיפה 37
11 מכבי פ"ת 36
12 הפועל ק"ש 35
13 מ.ס.ע אשדוד

34

14 בני סכנין 27

 

לטבלה המלאה

עבור לתוכן העמוד