לקראת רביעי – מתארחים בבירה

ליגת העל מחזור 32 פלייאוף עליון בית"ר ירושלים – מכבי פ"ת
יום רביעי 26/4 בשעה 19:45
איצטדיון טדי
שופט המשחק: לירן ליאני
25/04/2017 21:00
לקראת רביעי  – מתארחים בבירה (הגדל)

הפסד נוסף וכואב לקבוצה ביום שבת, אך אין זמן לשקוע, לערער או להשבר מאחר ומחר כבר מחזור ליגה נוסף והפעם מול בית"ר ירושלים. קרב ראש מול ראש על המקום השלישי בליגת העל. הבדל של נקודה אחת בלבד מפריד בין שתי הקבוצה והמשחק מחר יכריע מי תמוקם במקום השלישי בסיום המחזור ה 32.

 

הקבוצה באופן אם ניתן לומר מפתיע למרות שנמצאת אחרי שישה הפסדים עדיין נמצאת במקום השלישי ושוב הכל תלוי בה. הקבוצה תגיע למשחק מחר על מנת לצאת כשידה על העליונה והמקום השלישי יישאר בחלקתה, אך על מנת לעשות זאת השחקנים יותר שעליהם לשמור על שער נקי מצד אחד ולהבקיע שערים מצד שני. המאמן והצוות המקצועי עבדו עם השחקנים בזמן הקצר שהיה להם מהמשחק בשבת על מנת להרים את השחקנים ולהכין אותם בצורה המקצועית הטובה ביותר למשחק מחר.
בית"ר ירושלים תגיע למשחק מחר מעודדת ועם מוטיבציה גבוהה לאחר תוצאת התיקו מול מכבי תל אביב במחזור האחרון. המטרה שלהם ברורה והיא ולעבור את קבוצתינו ולעלות למקום השלישי.

 

פרק זמן קצר ביותר היה לקבוצה להתכונן למשחק הקשה מחר, בשבוע עמוס זה, אך השחקנים הוכנו למשחק בצורה המקצועית והטובה ביותר ויגיעו מחר כפי שמגיעים לכל משחק על מנת לנצח.

 

לירוי צעירי ורומאריו פירס שצברו כרטיסים צהובים יעדרו מהמשחק מחר. בנוסף השחקן אורי מגבו שנפצע בחימום של המשחק הקודם יעדר אף הוא. שאר השחקנים כשירים ועומדים לרשותו של המאמן קובי רפואה.

 

הקבוצה שואפת להוציא הסעה למשחק מחר בעלות של 20 ₪ במידה ותהיה מלאה. ולכן הקבוצה מקווה שלמשחק החוץ החשוב מחר יגיע קהל רב על מנת לתמוך בקבוצה, לעודד ולדחוף  אותה קדימה במשחק הקשה שעומד לפניה!!  השחקנים זקוקים זאת עכשיו יותר מתמיד !!! בואו לעודד !!

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

33
 

 
 

 

 

טבלת ליגת JAPANIKA
דלג על טבלת ליגת JAPANIKA

טבלת ליגת JAPANIKA

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי ת"א

82
2 מכבי נתניה 53
3 מכבי חיפה 51
4 הפועל ב"ש

49

5 בני יהודה 48
6 הפועל חדרה 36
7

בית"ר ירושלים

40
8

הפועל ת"א

39
9 הפועל רעננה 39
10 הפועל חיפה 37
11 מכבי פ"ת 36
12 הפועל ק"ש 35
13 מ.ס.ע אשדוד

34

14 בני סכנין 27

 

לטבלה המלאה

עבור לתוכן העמוד