לקראת שבת – מארחים במושבה את בני סכנין

ליגת העל מחזור 33 פלייאוף עליון מכבי פ"ת – בני סכנין
יום שבת 29/4 בשעה 18:00
איצטדיון המושבה
שופט המשחק: צביקה לוי
28/04/2017 19:40
לקראת שבת  – מארחים במושבה את בני סכנין (הגדל)

הפסד קשה וכואב נחלה הקבוצה ביום רביעי בטדי מול בית"ר ירושלים, כאשר הקבוצה המארחת הצליחה להבקיע בתוספת זמן ובשניות האחרונות ולעלות למקום השלישי על חשבוננו, אך אין זמן והשחקנים צריכים להרים את הראש ומהר כי מחר משחק ליגה נוסף והפעם מול בני סכנין.

 

הקבוצה נמצאת במקום פגיע וכואב לאחר ההפסד השביעי ברציפות וכאשר לא הצליחה לנצח ולו משחק אחד מתחילת הפלייאוף. העונה עדיין לא הסתיימה ועדיין קיימים 4 משחקי ליגה  ומחר כבר משחק נוסף קשה וחשוב ביותר. קודם כל הקבוצה חייבת לעצור את הסחף ואת רצף ההפסדים ולשם כך השחקנים חייבים להרים את עצמם ולהגיע נחושים יותר מתמיד על מנת לעלות לכר הדשא ולהילחם על כל כדור ולרוץ יותר מתמיד כדי שבסיום ה 90 דקות ייעצר המומנטום השלילי. למאמן ולצוות המקצועי היו יומיים בלבד להכין את הקבוצה והמטרה היתה בעיקר להרים את השחקנים ולהכינם בצורה מנטלית למשחק.
בני סכנין תגיע למשחק לאחר אמנם שני הפסדים אך עם 3 נקודות הפרש בלבד ממיקומנו. הקבוצה הצפונית תגיע על מנת לנסות ולצבור עוד נקודות בסיומו של המשחק ותעשה הכל  על כר הדשא כדי להשיג זאת.

 

שוב היה לקבוצה פרק זמן קצר מאד להתכונן למשחק, יומיים בהם ההכנה היתה בעיקר מנטלית עם התאוששות פיזית על מנת שהשחקנים יגיעו מוכנים למשחק הקשה העומד לפניהם.

השחקנים המוצהבים מיום רביעי חוזרים לסגל ומלבד אורי מגבו הפצוע כל השחקנים כשירים ועומדים לרשותו של המאמן קובי רפואה.

 

הקבוצה מקווה, שלמרות התקופה הלא טובה שחלה עליה כעת שלמשחק הבית הסופר חשוב מחר יגיע קהל רב על מנת לתמוך בקבוצה, לעודד ולדחוף  אותה קדימה במשחק הקשה שעומד לפניה!!  השחקנים זקוקים זאת עכשיו יותר מתמיד !!! בואו לעודד !!

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

 

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

33
 

 
 

 

 

טבלת ליגת JAPANIKA
דלג על טבלת ליגת JAPANIKA

טבלת ליגת JAPANIKA

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי ת"א

82
2 מכבי נתניה 53
3 מכבי חיפה 51
4 הפועל ב"ש

49

5 בני יהודה 48
6 הפועל חדרה 36
7

בית"ר ירושלים

40
8

הפועל ת"א

39
9 הפועל רעננה 39
10 הפועל חיפה 37
11 מכבי פ"ת 36
12 הפועל ק"ש 35
13 מ.ס.ע אשדוד

34

14 בני סכנין 27

 

לטבלה המלאה

עבור לתוכן העמוד