לקראת שני – מתארחים בטרנר

ליגת העל מחזור 34 פלייאוף עליון הפועל באר שבע – מכבי פ"ת
יום שני 8/5 בשעה 20:00
איצטדיון טרנר
שופט המשחק: גל לייבוביץ
7/05/2017 21:45
לקראת שני  – מתארחים בטרנר (הגדל)

ניצחון חשוב לקבוצה במחזור האחרון מול בני סכנין, גם שבר את רצף ההפסדים וגם הוסיף לקבוצה 3 נקודות חשובות ביותר על מנת לא לתת לממוקמת השלישית לברוח ולהשאיר סיכוי לחזור למקום זה.

 

הקבוצה סוף סוף צלחה והבקיעה שער שדה שהוביל אותה לניצחון חשוב ביותר לאחר ההפסדים שחוותה מתחילת הפלייאוף. וכעת כשלושה משחקים לפני סיום העונה אנו פוגשים מחר את האלופה הטרייה לאחר שהניצחון במחזור האחרון השאיר את האליפות בדרום. משחקי העבר של הקבוצה בדרום מול הקבוצה מבאר שבע לא הסתיימו בנימה חיובית, אך העבר לא מנבא על העתיד וכמובן שלא מנבא על תוצאת המשחק מחר. הקבוצה תגיע במלוא המרץ והכח על מנת להילחם כל שנייה וכל דקה על כר הדשא כדי לחזור למרכז עם התוצאה הטובה ביותר ועם מספר הנקודות הגבוה ביותר שיצליחו להשיג. למאמן ולצוות המקצועי היה מעל שבוע להכין את הקבוצה בצורה הטובה ביותר למשחק החוץ הקשה מנשוא שמצפה לה מחר.
הפועל באר שבע מגיעה למשחק לאחר שבמחזור האחרון ניצחה ולמעשה זכתה באליפות השנה שוב.

 

הפעם השחקנים זכו למנוחה לאחר הניצחון על בני סכנין. שבוע בו יכלו להתאושש לאחר העומס שחוו ושבוע בו הוכנו בצורה האופטימלית למחזור הבא.

 

אורי מגבו הפצוע יעדר גם השבוע ואליו הצטרף גם השחקן דור אלו שעבר ניתוח בברכו השבוע. בנוסף נאור פסר המוצהב יעדר אף הוא. מעבר להם כל שאר השחקנים כשירים ועומדים לרשותו של המאמן קובי רפואה.

 

הקבוצה מוציאה הסעה למשחק החוץ בטרנר בעלות 50 ₪ הכולל גם כרטיס כניסה למשחק.

הקבוצה מקווה, שלמרות התקופה הלא טובה שחלה עליה כעת שלמשחק החוץ הסופר חשוב מחר יגיע קהל רב על מנת לתמוך בקבוצה, לעודד ולדחוף  אותה קדימה במשחק הקשה שעומד לפניה!!  השחקנים זקוקים זאת עכשיו יותר מתמיד !!! בואו לעודד !!

 

המשך עונה מוצלחת ומהנה לכולנו !

GO מכבי GO

המשחק הבא
דלג על המשחק הבא

המשחק הבא

33
 

 
 

 

 

טבלת ליגת JAPANIKA
דלג על טבלת ליגת JAPANIKA

טבלת ליגת JAPANIKA

מיקום

קבוצה

נק'

1

מכבי ת"א

82
2 מכבי נתניה 53
3 מכבי חיפה 51
4 הפועל ב"ש

49

5 בני יהודה 48
6 הפועל חדרה 36
7

בית"ר ירושלים

40
8

הפועל ת"א

39
9 הפועל רעננה 39
10 הפועל חיפה 37
11 מכבי פ"ת 36
12 הפועל ק"ש 35
13 מ.ס.ע אשדוד

34

14 בני סכנין 27

 

לטבלה המלאה

עבור לתוכן העמוד